Klasifikācijas turnīra II sporta klasēm rezultāti

Klasifikācijas šaha turnīrs
Klasifikācija Klātienes turnīri

Jaunā mācību gada pirmais klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm notika klātienē no 23.septembra līdz 24.septembrim Rīgas Šaha skolas telpās Pērnavas ielā 10. Turnīrā piedalījās 45 dalībnieki un tika izspēlētas 7 spēļu kārtas. Šaha cīņas bija spraigas un aizraujošas, ko apliecina fakts, ka dažās partijās gājienu skaits pārsniedza pat simts gājienu skaitu! 

Par turnīra uzvarētāju ar 6,5 punktiem kļuva Ernests Treimanis. 2. – 5. vietu ar 5,5 punktiem dalīja četri turnīra dalībnieki, bet vietu sadalījums tika noteikts pēc papildus rādītājiem. 2. vietu turnīrā ieguva Edvards Goldbergs, 3. vietā ierindojās Semjons Savins. 4. vietā – Aleksandrs Azevs, bet 5. vietā – Ruben Jahangiryan.

Jāatzīmē, ka 1.- 5. vietas ieguvēji izpildīja arī 1.sporta klases normatīvu. Apsveicam!

Turnīra 1.-3. vietu ieguvēji
Turnīra 1.- 3. vietu ieguvēji

Turnīrā tika apbalvoti 1.- 3.vietu ieguvēji gan zēniem, gan meitenēm.

Godalgoto vietu ieguvēji zēniem:

1.vieta – Ernests Treimanis (6,5 punkti no 7)

2. vieta – Edvards Goldbergs (5,5 punkti no 7);

3. vieta – Semjons Savins (5,5 punkti no 7)  

Godalgoto vietu ieguvējas meitenēm:

1.vieta – Lea Treigute (5 punkti no 7)

2. vieta – Valerija Ločmele (4 punkti no 7)

3. vieta – Gabriela Surunova (4 punkti no 7)   

Visi turnīra rezultāti šeit.

Turnīra fotogalerija: