Klasifikācijas turnīra II sporta klasēm rezultāti martā

2.sporta klašu klasifikācijas turnīra rezultāti
Klasifikācija Klātienes turnīri

2024. gada 9. un 10. martā notika Rīgas Šaha skolas klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm. Turnīrā piedalījās 52 dalībnieki un tika izspēlētas 7 spēļu kārtas. Šaha cīņas bija gana aizraujošas, tāpēc, lai ikviens varētu kaut uz mirkli iejusties 2. sporta klašu klasifikācijas turnīra atmosfērā, piedāvājam iespēju apskatīt dažas no turnīra partijām šeit, šaha platformā lichess.org.

Lai noteiktu turnīra uzvarētāju un godalgoto vietu ieguvējus, šoreiz bija nepieciešams izmantot papildus rādītājus, jo pēc 7 kārtām  pieciem dalībniekiem bija vienāds punktu skaits – 5,5 punkti no 7. Un tā, vietu sadalījums:

1. vietu ieguva Rīgas Šaha skolas audzēknis Roberts Ozoliņš (treneris E.Ungurs).

1. vietas ieguvējs R.Ozoliņš
1. vietas ieguvējs Roberts Ozoliņš

2.vietā ierindojās arī Rīgas Šaha skolas audzēknis Maksims Ļeščenko (treneri V.Putka un E.Dzirkalis).

2.vietas ieguvējs M.Ļeščenko
2.vietas ieguvējs Maksims Ļeščenko

bet godpilno 3. vietu ieņēma Roberts Sarbantovičs no A.B. Šahs (treneris A.Bētiņš).

3.vietas ieguvējs Roberts Sarbantovičs

Attiecīgi pēc papildrādītājiem 4. vietu ieguva  Arif Aliev (Rīgas Šaha skola, trenere D.Matisone), bet 5. vietā ierindojās Rolands Ignatenko (Rīgas Šaha skola, trenere V.Rožlapa).

Visi 1.- 5. vietas ieguvēji izpildīja arī 1.sporta klases normatīvu.

1.vietu meiteņu konkurencē ar 3,5 punktiem no 7 ieguva Viktorija Roškova (ARChess, treneris A.Raudive).

Apsveicam jaunos šahistus un viņu trenerus ar panākumiem!

1.vietas ieguvēja meiteņu konkurencē Viktorija Roškova

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos un uz tikšanos nākamajās šaha sacensībās!

Sacensību foto galerija: