Klasifikācijas online turnīru rezultāti novembrī

Online turnīri šaha klasifikācija
Klasifikācija Online turnīri

Rīgas Šaha skolas lichess.org klubā 2023. gada 25. novembrī notika kārtējie klasifikācijas turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm.

Iesācēju turnīrā startēja 44 dalībnieki, no kuriem 13 izdevās izpildīt 4. sporta klases normu (vismaz 5 punkti 8 spēlēs). Ar 100% rezultātu 1. vietu ieguva Valērijs Golovins, 2. vietā ar 6,5 punktiem ierindojās Adrians Bušmeisters, bet 3.- 4. vietu ar 6 punktiem dalīja Emīlija Limara un Ņikita Golovins.

Iesācēju turnīra rezultāti apskatāmi šeit.

Iesācēju šaha turnīra 1. - 3. vietu ieguvēji
Iesācēju šaha turnīra 1. – 3. vietu ieguvēji

4. sporta klašu turnīrā kopā spēlēja 46 dalībnieki. Par uzvarētāju ar 7 punktiem 8 spēlēs kļuva Davids Beniosevs, kuram ir tikai 5 gadi! 2.- 3. vietu ar 6,5 punktiem dalīja Adrians Zelčs un Roberts Provorovs. Bez uzvarētājiem 3. sporta klasi izdevās izpildīt Daniilam Gubarevicam un Pāvelam Šeršņovam (abiem 6 punkti 8 spēlēs).

4. sporta klašu turnīra rezultāti apskatāmi šeit.

4. sporta klašu šaha turnīra 1. - 3. vietu ieguvēji
4. sporta klašu šaha turnīra 1. – 3. vietu ieguvēji

3. sporta klašu turnīrā starp 38 dalībniekiem uzvarēja Kārlis Līcis (7 punkti 8 spēlēs), bet 2. – 4. vietu dalīja  ar 6 punktiem (arī izpildīta 2. sporta klase) Kārlis Danēvičs, Markuss Krists Šterns un Raivo Podēns.

3. sporta klašu turnīra rezultāti apskatāmi šeit.

3. sporta klašu šaha turnīra 1. - 3. vietu ieguvēji
3. sporta klašu šaha turnīra 1. – 3. vietu ieguvēji

Apsveicam visus uzvarētājus un paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos!

Nākamie Rīgas Šaha skolas klasifikācijas online turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm notiks š.g. 30. decembrī lichess.org.

Iesācējiem turnīrs plkst. 11:00, vairāk informāciju skatīt Nolikumā

4. sporta klasēm turnīrs plkst. 13:00, vairāk informāciju skatīt Nolikumā

3. sporta klasēm turnīrs plkst. 15:00, vairāk informāciju skatīt Nolikumā