Izsakām līdzjūtību

Šaha treneris Isa Kasimi
Līdzjūtības

2024.gada 28.martā, pēc grūtas slimības mūžībā devies Rīgas Šaha skolas treneris Isa Kasimi, līdz 2020.gadam šaha sabiedrībai vairāk pazīstams kā Igors Rausis.

Atvadīšanās notiks trešdien, 3.aprīlī plkst. 13 Ulbrokas kapos.

Dzimis 1961.gada 7.aprīlī Komunarskā, Luhanskas apgabalā, Ukrainas PSR kā Igors Kondiļevs. Bijis starptautiskais lielmeistars šahā un treneris. Pēc izglītības pedagogs, beidzis Krimas Universitāti Medicīnas fakultāti 1984.gadā un Maskavas Augstāko treneru skolu 1988.gadā. Strādājis Rīgas Šaha skolā no 1984.gada, trenējis visdažādākās Latvijas izlases, kā arī šaha lielmeistaru Alekseju Širovu.

1985.gadā uzvarējis Latvijas šaha čempionātā. No 2003.gada līdz 2007.gadam pārstāvējis Bangladešu, bet no 2007.gada Čehiju. Bijis valsts šaha izlases treneris dažādās pasaules valstīs – Latvijā, Vācijā, Francijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Tunisijā, Alžīrijā, Irānā un Bangladešā. Pēdējos pāris gadus strādāja Rīgas Šaha skolā par šaha treneri.

Rīgas Šaha skola izsaka visdziļāko līdzjūtību ģimenei, radiem, šaha audzēkņiem un kolēģiem.