Interneta klasifikācijas turnīru rezultāti decembrī

Online turnīri šaha klasifikācija
Klasifikācija Online turnīri

2023. gada 30. decembrī Rīgas Šaha skolas lichess.org klubā aizvadīti kārtējie klasifikācijas turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm.
Diemžēl šoreiz, kā informē sacensību galvenais tiesnesis Aleksejs Pakula, 3. sporta klašu turnīrā tika konstatēta negodīga spēle vienam dalībniekam, līdz ar to daži rezultāti tika anulēti. Lai to apstiprinātu arī lichess administrācija, tam bija nepieciešams laiks. Un tagad, rezultāti.

3. sporta klašu turnīrā starp 47 dalībniekiem 1. vietu un 2. sporta klasi izcīnīja Aleksandrs Avdejevs ar 7 punktiem 8 spēlēs.
2. vietā ar 6 punktiem Zahars Afanasjevs (arī izpildīja 2. sporta klasi). 3. vietā pēc papildrādītājiem ir Mārcis Vipulis (5,5 punkti 6 spēlēs, bet 2. sporta klase nav piešķirta, jo nenospēlēja nepieciešamo spēļu daudzumu). 4. un 5. vietās ar 5,5 punktiem 7 spēlēs ierindojās Manu Treiguts un Ģirts Frolovs. Abiem arī izpildīta 2. sporta klase.

Visi 3. sporta klašu turnīra rezultāti šeit.

Iesācēju turnīrā startēja 76 dalībnieki, no kuriem 23 izdevās izpildīt 4. sporta klases normu (vismaz 5 punkti 8 spēlēs)
1. vietā ar 100% rezultātu ir Agris Grasmanis, 2. vietā ar 6,5 punktiem Hugo Senkāns, 3.- 8. vietā ar 6 punktiem Ernests Bērzkalns, Savelijs Anaņjevs, Anete Auziņa, Mikus Kumarins, Ivo Sīlis un Deniss Ahmetovs.

Visi iesācēju turnīra rezultāti šeit.

4. sporta klašu turnīrā kopā spēlēja 86 dalībnieki. Uzvarētājs ar 7 punktiem 8 spēlēs ir Ņikita Zoludevs, 2. vietā arī ar 7 punktiem bet sliktākiem papildrādītājiem Dāvids Keišs. 3. vietā ar 6,5 punktiem Ivans Višņovs. Bez uzvarētājiem 3. sporta klasi izpildījuši Ance Vētra, Valērijs Golovins, Miks Skudra, Ņikita Ugrjumovs, Aleksandrs Rizkovs, Timurs Sidorovs un Markuss Medvedevs(visiem 6 punkti 8 spēlēs).

Visi 4. sporta klašu turnīra rezultāti šeit.

Kopā 3 turnīros šoreiz piedalījās 209 dalībnieki no visas Latvijas. Turnīri kļūst arvien populārāki!

Nākamie Rīgas Šaha skolas klasifikācijas online turnīri iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm notiks jau 2024. gada 27. janvārī lichess.org.

Iesācējiem turnīrs plkst. 11:00, turnīra saiti un vairāk informāciju skatīt Nolikumā

4. sporta klasēm turnīrs plkst. 13:00, turnīra saiti un vairāk informāciju skatīt Nolikumā

3. sporta klasēm turnīrs plkst. 15:00, turnīra saiti un vairāk informāciju skatīt Nolikumā

Apsveicam uzvarētājus un uz tikšanos nākamajos turnīros! Un cienīsim viens otru, ievērojot godīgas spēles principus!

Vairāk par godīgas spēles principiem un to ievērošanu šahā var uzzināt šeit: Godīgas spēles principu ievērošana