Iesācēju online klasifikācijas turnīra rezultāti

Klasifikācija Online turnīri

28.janvārī tika aizvadīts klasifikācijas turnīrs šahistiem bez sporta klasēm. Kopumā turnīrā piedalījās 47 dalībnieki un 14 no tiem izdevās izpildīt klasifikācijas normu iegūt vismaz 5 punktus 8 spēlēs.

Par iesācēju online klasifikācijas turnīra uzvarētāju kļuva Rihards Elsts, izcīnot 7 uzvaras, otrajā vietā ar tikpat uzvarām, bet nedaudz sliktāku papildrādītāju ierindojās Jānis Liepiņš, tālāk 3.vietā turnīrā ierindojās Agate Sakne, viņai izcīnīti 6 punkti un labākais sniegums starp meitenēm. Vēl 6 punktus turnīrā izcīnīja Emīls Haralds Mālnieks, viņam 4.vieta kopvērtējumā un 3.vieta zēnu konkurencē, tikpat punktus izcīnīja arī nākamo vietu ieguvēji Regnārs Kirstuks un Reinis Brokāns.

Labākie zēni turnīrā – 1.vieta Rihards Elsts, 2.vieta Jānis Liepiņš, 3.vieta Emīls Haralds Mālnieks.

Labākās meitenes turnīrā – 1.vieta Agate Sakne, 2.vieta Anna Zitmane, 3.vieta Emīlija Rinmane.

IV sporta klasi iesācēju turnīrā ieguva visie iepriekšminētie laureāti un visi, kuriem izdevās sasniegt nepieciešamo 5 punktu normu, apsveicam jauno sporta klašu ieguvējus un tie ir:

Rihards Elsts, Jānis Liepiņš, Agate Sakne, Emīls Haralds Mālnieks, Regnārs Kirstuks,Reinis Brokāns, Ričards Henrihs Pilmanis, Ernests Pāvulāns, Mihaels Beikulis,Teodors Miķelsons, Vladislavs Spiridonovs, Anna Zitmane, Konstantīns Nadejs, Emīlija Rinmane.