Iesācēju klasifikācijas 23.-24.aprīļa turnīra rezultāti

Klasifikācija

23. un 24.aprīlī Rīgas Šaha skolā notika klasifikācijas turnīrs iesācējiem.

Turnīrā piedalījās 27 dalībnieki un par iesācēju turnīra absolūto uzvarētāju ar 8 uzvarām visās 8 spēlēs kļuva Agata Kozlova. Turnīrā apbalvoti tika gan 3 labākie zēni, gan 3 labākās meitenes, kā arī dalībnieki, kuri izpildīja 4.sporta klases normu saņēma diplomu.

Labākās meitenes turnīrā: 1. vieta Agata Kozlova 8 punkti, 2.vieta Dārta Ruģele un 3.vieta Alise Benze abām izcīnīti 4,5 punkti.

Labākie zēni turnīrā: 1.vieta Arturs Liepiņš, 2 vieta Dominiks Bulindžs abiem 6 punkti un 3.vieta Germans Capuns ar 5 punktiem, vēl 5 punktu robežu sasniedza un attiecīgi arī izpildīja 4.sporta klasi Olivers Pazars, Pauls Ābeltiņš, Marks Dembovskis.

Turnīra rezultāti apskatāmi šeit.

 

Nākamais klasifikācijas turnīrs notiks 4.sporta klašu audzēkņi 28.un 29.maijā. Obligāta iepriekšējā pieteikšanās, vietu skaits 50 dalībnieki un turnīrs paredzēts Rīgas Šaha skolas audzēkņiem, pārējos interesentus aicinām pieteikties tikai brīvu vietu gadījumā pēc 27.maija pulksten 10-00.

Pieteikties 4.sporta klašu klasifikācijas 28.-29.maija turnīram  šeit.