Iesācēju klasifikācija

Klasifikācija

3.-4.decembrī Rīgas Šaha skolā notika sacensības iesācējiem, kuri cīnījās par iespēju iegūt pirmo sporta klasifikāciju savā šaha karjerā. Lai iegūtu 4.sporta klasi bija nepieciešams 8 spēlēs iegūt vismaz 5 punktus, tiesa gan, brīvā spēļu kārta jeb “bye” nedeva ieskaiti klasifikācijai. Kopumā piedalījās 75 dalībnieki un 22 no viņiem izdevās iegūt 4. sporta klasi.

Par iesācēju turnīra uzvarētāju un reizē arī labāko zēnu turnīrā ar 8 punktiem 8 spēlēs pārliecinoši kļuva Stefans Čuksts, tālāk 2.vietā zēniem bija Jēkabs Rumba un 3.vietā zēniem Aleksandrs Graudiņš. Savukārt, labākā meitene turnīrā bija Evelīna Brokere, kura kopvērtējumā ar 6,5 punktiem ierindojās  augstajā 2.vietā. Par otro labāko meiteni turnīrā kļuva Sofija Čukste un trešā labākā meitene turnīrā Madara Tetere.

Iesācēju turnīrā 4. sporta klasi izpildīja sekojoši dalībnieki: Čuksts Stefans, Brokere Evelina, Rumba Jēkabs, Graudiņš Aleksandrs, Bondarevs Marks, Capuns Artemijs, Čukste Sofija, Kalniņš Daniels Mārtiņš, Tetere Madara,Jansons Artūrs, Tisens Andrejs,
Ņesterenko Ilja, Parhomenko Polina, Smirnov Vitalii, Skuja Zemgus, Butāns Ralfs, Pārstrauts Paulis, Strautmanis Toms, Sulackis Adrians, Katirlovs Aleksejs, Aumalis Markuss, Legzdiņa Frīda.

Apsveicam visus jaunos sporta klašu dalībniekus!

Visi sacensību rezultāti apskatāmi šeit.

Uz nākamajiem klasifikācijas turnīriem iesācējiem, 4. un 3. sporta klasēm 10.-11.decembrī aicina Baltijas Šaha akadēmija.

Savukārt, 17.-18.decembrī gaidāms Latvijas jauniešu čempionāts ātrajā un ārspēles šahā, vairāk informācijas atrodama šeit.