Cerību kauss 2023

Bērnu turnīri Komandu turnīri Latvijas čempionāts

Izziņojam 2023.gada Cerību kausa izcīņas kārtību.

Šis būs jubilejas turnīrs –  Latvijas 50. bērnu un jauniešu atklātais komandu čempionāts “Cerību kauss”, kuru organizē Rīgas Šaha skola, bet atbalsta Latvijas šaha federācija un Transporta un sakaru institūts (TSI). Turnīri notiks TSI telpās, Rīgā, Lomonosova ielā 1.

Sacensību nolikumā noteikti Cerību kausa 2023 pusfināla un fināla datumi, kur pusfināls paredzēts 18.-19.februārī, fināls 25.-26.martā. Divās dienās tiks izspēlētas 9 spēļu kārtas, katrai kārtai apdomas laiks 15 minūtes plus 10 sekundes.

Uz sacensībām aicinām visus Latvijas jaunos šahistus (dzimušus 2010.gadā un jaunākus). Treneriem ieteikums savlaicīgi veidot un pieteikt komandas, maksimālais komandu skaits 40.

Ja pusfinālā paredzēts uzņemt maksimāli līdz 40 komandām, tad finālam maksimālais komandu skaits būs tikai 20 komandas, kur 10 komandas ir kvalificējušās no 2022.gada Cerību kausa fināla un vēl 10 labākās tiks atlasītas no 2023.gada pusfināla rezultātiem.

2023.gada finālam kvalificējušās sekojošas komandas:

1          Daugava chess, treneris E.Dzirkalis

2          ThinkB4UMove, treneris E.Ungurs

3          H7, treneris V.Putka

4          Delfīni, treneris L.Borisovs

5          Kaissa, trenere D.Matisone

6          ThinkB4UMove II, treneris E.Ungurs

7          Šaha lauvas, treneris V.Putka

8          ARchess club, treneris A.Raudive

9          Zālīši, trenere I.Paune

10        Jēkabpils sporta skola, G.Jankovskis

Sīkāk par sacensībām Cerību kauss 2023 – Nolikumā

Aicinām palīgā brīvprātīgos jauniešus vai trenerus – līnijtiesnešu statusam, kuri būs atbalsts galvenajam tiesnesim, fiksējot izspēlēto spēļu rezultātus.
Interesentus pieteikties pie Nellijas Maklakovas, 26391691 vai rakstot nmaklakova2@edu.riga.lv

Titulbildes un komandu foto autore – Diāna Matisone.