Brasas apkaimes svētku ietvaros notiks ātrā šaha turnīrs

Brasas apkaimes svētki
Klātienes turnīri Pasākumi

Brasas apkaimes svētku ietvaros 2023. gada 26. augustā Rīgā, Hospitāļu ielā 8, notiks Rīgas Šaha skolas rīkotais ātrā šaha turnīrs. Tiks izspēlētas 7 kārtas ar laika kontroli 10 minūtes katram bez pieliktā laika. Ir paredzētas arī simboliskas balvas no svētku atbalstītājiem. Reģistrācija no plkst. 12 līdz 12.45, bet 1. kārta – plkst. 13 (turnīra ilgums aptuveni trīs stundas). Dalības maksas nav. Vietu skaits ierobežots – 40 dalībnieki! Pieteikties turnīram sūtot e-pastu uz e.ungurs@inbox.lv 

Brasas apkaimē rīkotie “Hospitāļu ielas kaimiņu svētki” ir vieni no senākajiem un plašākajiem Rīgas apkaimju svētkiem, kas svinēti kopš 2014. gada un ir kļuvuši par Brasas apkaimes identitātes zīmi, tradīciju un nozīmīgāko pasākumu. Šogad savu 10. jubileju tie atzīmēs ar vērienīgu programmu un jaunu nosaukumu – Brasas apkaimes svētki.

Vairāk par Brasas apkaimes svētku programmu skatīt šeit.

Informāciju par šo un citiem tuvākajiem šaha turnīriem varat meklēt arī sadaļā Tuvākie turnīri.