Brasas apkaimes svētku ietvaros notika ātrā šaha turnīrs

Turnīra dalībnieki
Klātienes turnīri

Brasas apkaimes svētku ietvaros 2023. gada 26. augustā Rīgā, Hospitāļu ielā 8, notika Rīgas Šaha skolas rīkotais ātrā šaha turnīrs. Tika izspēlētas 7 kārtas ar laika kontroli 10 minūtes katram bez pieliktā laika.

Pārliecinoši 1.vietu 26 dalībnieku konkurencē ar 7 punktiem no 7 iespējamajiem ieguva Melānija Luīze Jansone. Tikai piekāpjoties 1. vietas ieguvējai,  2. vietā ar 6 punktiem no 7 ierindojās Renārs Mūzis. 3. – 4. vietu ar 5 punktiem no 7  dalīja divi turnīra dalībnieki. 3. vietu ieguva Arseniy Derbenev, 4. vietā pēc papildrādītājiem atstājot Gustavu Stinku.

Brasas apkaimē rīkotie “Hospitāļu ielas kaimiņu svētki” ir vieni no senākajiem un plašākajiem Rīgas apkaimju svētkiem, kas svinēti kopš 2014. gada un ir kļuvuši par Brasas apkaimes identitātes zīmi, tradīciju un nozīmīgāko pasākumu. Šogad savu 10. jubileju tie atzīmēja ar vērienīgu programmu un jaunu nosaukumu – Brasas apkaimes svētki.

Visi turnīra rezultāti šeit.

Šahisti spēlē šahu Brasas apkaimes svētkos

Rīgas Šaha skolas trenere Vija Rožlapa