Armēnijas Šaha akadēmija organizē vasaras nometni

Nometnes

Armēnijas Šaha akadēmija šogad no 22. līdz 30. jūnijam organizē Šaha vasaras nometni, kurā papildus šaha nodarbībām ir gan vingrinājumi kritiskās domāšanas spēju stiprināšanai, gan ikdienas sporta programmas.

Tā ir lieliska iespēja jaunajiem šahistiem no Latvijas braukt un trenēties pie šaha lielmeistariem Armēnijā. Nometnē katru gadu ir spēcīgs šahistu sastāvs gan treneru, gan nometnes dalībnieku ziņā. Nometni ir apmeklējuši arī Rīgas Šaha skolas audzēkņi Emīls Jānis Mieriņš un Agnesa Stepania Ter-Avetisjana, no kuriem saņemtas tikai pozitīvas atsauksmes.

Vairāk informācija par nometnes programmu, dalības maksu u.c. jautājumiem šeit vai sekojot interneta saitei šeit.

  • Pasaules līmeņa lielmeistaru meistarklases
  • Atklātņu teorijas
  • Vidusspēles 
  • Galotņu tehnika
  • Taktikas
  • Stratēģijas
  • Rapid un Blitz turnīri
  • Norises vieta –  ParkResort Aghveran