Aizvadīti divi Rīgas Šaha skolai – 50 svētku turnīri

Klātienes turnīri Pasākumi

Nedēļas nogalē 10. un 11.septembrī Rīgas Šaha skolas telpās, Pērnavas ielā 10 noritēja divi svētku turnīri par godu Rīgas Šaha skolas 50-tajai gadskārtai.

Sestdien,10.septembrī turnīrs bija paredzēts jaunajiem šahistiem ar sportisko meistarību līdz 2. sporta klasei šahā. Turnīru veidoja neplānoti liels dalībnieku skaits  – 104 (!). Svētdien, 11.septembrī turnīrs pulcēja kopā 21 šahistu ar 1. sporta klasi un spēcīgāku.,

Turnīrā netrūka viesu, bija gan tālāki no Liepājas un Daugavpils,  gan tuvāki no Kuldīgas, Talsiem un vēl tuvāki no Baldones, Limbažiem un Mārupes.

Par jauniešu turnīra uzvarētāju kļuva Rīgas Šaha skolas audzēknis, cēsinieks Patriks Ivulāns un savukārt, svētdienas turnīrā uzvaru svinēja Vitālijs Ļevčenkovs.

Jauniešu turnīra apbalvojumi – 1. vieta Patrikam Ivulānam, 2. vieta Robertam Hopam, 3.vieta Ralfam Manžurcevam, labākās meitenes turnīrā 1. vieta Mariai Labeckai, 2. vieta Laumai Mieriņai, 3. vieta Annai Petrovai.

Papildus balvas labākajām sporta klasēm – 3. sporta klašu ieskaitē labākais rezultāts zēniem Gustavam Blindam, meitenēm Vilhelmīnei Troņenkovai, 4. sporta klašu ieskaitē labākais rezultāts zēniem Herbertam Ozolam, meitenēm Maijai Vingrei un labāko iesācēju balvu saņēma Emīls Ezeriņš.

Visi jauniešu turnīra rezultāti.

Svētdien, 11.septembrī par turnīra uzvarētāju ar sešiem punktiem kļuva Vitālijs Ļevčenkovs, ar tikpat punktiem un uzvarētu savstarpējo spēli un tomēr 2.vietā Arsēnijs Savičevs, 3 vietā ar 5 punktiem Anatolijs Aļipovs. Labāko dāmu trijnieks – 1. vieta Naomi Maklakovai, 2. vieta Stefānijai Dombrovskai un 3. vieta Jevgēnijai Siņicinai.

Papildus apbalvojumi – labākais seniors S50 vērtējumā Uldis Melderis, labākie jaunieši U18 grupā 1.vieta Reinim Paikenam, 2.vieta Kristiānam Vārpiņam, 3. Maksimam Otrohovam.

Visi Rīgas Šaha skolai – 50 turnīra rezultāti.