Aicinām uz Rīgas Šaha skolas mācību gada atklāšanas svētku turnīru!

2024./2025.mācību gads
Klātienes turnīri

Rīgas Šaha skola aicina uz jaunā mācību gada atklāšanas svētku turnīru, kas norisināsies 2024. gada 15. septembrī Rīgas Šaha skolas telpās, Pērnavas ielā 10.

15.09.2024. –  Rīgas Šaha skolas mācību gada atklāšanas svētku rapid turnīrs, Pērnavas ielā 10, Rīgā. vairāk skatīt Nolikumā

Pieteikšanās notiek elektroniski līdz 14. septembrim plkst. 16.00,
maksimālais dalībnieku skaits ir 56, pieteikšanās adrese: https://ej.uz/ršs svetkuturnīrs1

15.09.2024. 1. kārta plkst. 12:00, reģistrācija sākot no plkst. 11:00 Apbalvošana plkst. 17:00

Svētku turnīrs norisināsies rapid jeb ātrā šaha formātā (10 minūtes partijai katram dalībniekam + 5 sekundes par katru
izdarīto gājienu, sākot no pirmā).

Atgādinām, ka mūsu mājas lapas sadaļā TUVĀKIE TURNĪRI iespējams ērti apskatīt tuvāko mēnešu aktuālo šaha turnīru un sacensību datumus un norises vietas. Pie informācijas par turnīru ir pievienots Nolikums, kurā ir atrodama sīkāka informācija par konkrēto gaidāmo šaha notikumu. Rīgas Šaha skolas organizētie turnīri, t.sk., ikmēneša klasifikācijas turnīri gan klātienē, gan interneta vidē, to norises datumi tuvāko turnīru sadaļā ir ieplānoti līdz pat 2025. gada maijam.

Skatāmies tuvākos turnīrus, piesakāmies un izbaudām šaha spēli!

Veiksmi un panākumus jaunajā mācību gadā!