2.sporta klašu klasifikācijas turnīra rezultāti

Rigas Šaha skolas 2.sporta klašu turnīrs
Klasifikācija Klātienes turnīri

2024. gada 10. un 11. februārī notika Rīgas Šaha skolas klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm. Turnīrā piedalījās 49 dalībnieki un tika izspēlētas 7 spēļu kārtas.

Par turnīra uzvarētāju pārliecinoši ar 6,5 punktiem kļuva Sofija Teremranova.

2. – 4. vietu ar 5,5 punktiem dalīja trīs turnīra dalībnieki, bet vietu sadalījums tika noteikts pēc papildus rādītājiem. 2.vietu turnīrā ieguva Ļevs Maizenbergs3.vietā ierindojās Ernests Vilšķērsts, bet 4.vietā – Larss Teodors Jurēvics.

1.- 4. vietas ieguvēji izpildīja arī 1.sporta klases normatīvu. Apsveicam!

Turnīrā tika apbalvoti 1.- 3.vietu ieguvēji gan zēniem, gan meitenēm.

Godalgoto vietu ieguvējas meitenēm:

1.vieta – Sofija Teremranova (6,5 punkti no 7), 2.vieta – Sofija Čukste (5 punkti no 7), 3.vieta – Dafne Maklakova – (4,5 punkti no 7)

1.-3.vietu ieguvējas meitenēm– Sofija Teremranova, Sofija Čukste un Dafne Maklakova

Godalgoto vietu ieguvēji zēniem:

1.vieta – Ļevs Maizenbergs (5,5 punkti no 7), 2.vieta – Ernests Vilšķērsts(5,5 punkti no 7), 3.vieta – Larss Teodors Jurēvics – (5,5 punkti no 7).

1.-2.vietas ieguvēji zēniem– Ļevs Maizenbergs un Ernests Vilšķērsts

Visi turnīra rezultāti šeit.

Neliels ieskats turnīra partijās šeit.

Turnīra fotogalerija: