16. un 17. jūlijā notiks Aivara Stašāna piemiņas turnīrs

Klātienes turnīri Piemiņas turnīrs

Godinot izcilā šaha trenera un nacionālā meistara šahā Aivara Stašāna piemiņu, sestdien un svētdien, 16. un 17. jūlijā Rīgas Šaha skolā, Pērnavas ielā 10, notiks ātrā šaha Šveices sistēmas turnīrs 9 kārtās – ar apdomas laiku 20 minūtes uz partiju, plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu, ar FIDE reitinga
apskaiti. Sacensībās var piedalīties šahisti ar vismaz pirmo sporta klasi.
Dalības maksa 15 eiro, FM un WFM 10 eiro. No dalības maksas atbrīvoti GM, IM, WGM, WIM. Turnīra balvu fonds tiek garantēts 500 eiro apmērā, 1. vietas ieguvējam 100 eiro.
Sacensības organizē Latvijas Šaha federācija sadarbībā ar Rīgas Šaha skolu.
Atbildīgais par sacensībām ir FM Valdis Troņenkovs.
Iepriekšējos pieteikumus pieņem elektroniski pa e-pastu e-valdis@inbox.lv līdz 2022.gada 14. jūlijam ieskaitot. Pieteikumā jānorāda dalībnieka uzvārds, vārds, sporta klase vai tituls, FIDE ID numurs, klubs vai pilsēta. Dalībnieku skaits ierobežots – 80 dalībnieki.

Turnīrs chess-results

Nolikums_20220716.docx