Sacensību kalendārs 2020. gadam

2019. gada sacensību kalendāra arhīvs 

2018. gada sacensību kalendāra arhīvs 


Janvāris

 

04.01. – 05.01.  Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm Nolikums Rezultāti

                  04.01.   15:00*   (4 kārtas) 
                  05.01.   11:00     (4 kārtas) 


11.01. – 12.01.  Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm Nolikums Rezultāti
 
                  11.01.   15:00*   (4 kārtas) 
                  12.01.   11:00     (4 kārtas) 


12.01.  Dice chess turnīrs 

                  12.01.  16:00* (6 kārtas pa 2 partijām)  Nolikums Rezultāti


17.01. – 19.01.  Klasifikācijas turnīri 1. un 2. sporta klasēm  

Nolikums 1. sp. kl. Rezultāti 1. sp. kl.    Nolikums 2. sp. kl.  Rezultāti 2. sp. kl.

                  17.01.    17:00*   (2 kārtas) 
                  18.01.    15:00     (2 kārtas) 
                  19.01.    11:00     (3 kārtas)


25.01. – 26.01.  Klasifikācijas turnīrs iesācējiem Nolikums Rezultāti
 
                  25.01.    15:00*   (4 kārtas) 
                  26.01.    11:00     (4 kārtas) 

 

Februāris

01.02. – 02.02.  Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm Nolikums Rezultāti

                  01.02.  
15:00*   (4 kārtas) 
                  02.02.  
11:00     (4 kārtas) 


08.02. – 09.02.  
Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm Nolikums Rezultāti
 
                  08.02.  
15:00*   (4 kārtas) 
                  09.02.  
11:00     (4 kārtas) 


15.02. – 16.02.
48. Cerību kauss – pusfināls Nolikums Rezultāti

                  15.02.  
15:00*   (3 kārtas) 
                  16.02.  
11:00     (4 kārtas) 


21.02. – 23.02. 
Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm Nolikums Rezultāti

                  21.02.   
17:00*   (2 kārtas)
                  22.02.   
15:00     (2 kārtas)
                  23.02.   
11:00     (3 kārtas)



29.02. – 01.03.  
Klasifikācijas turnīrs iesācējiem Nolikums Rezultāti
 
                  29.02.  
15:00*   (4 kārtas) 
                  01.03.  
11:00     (4 kārtas) 

 

Marts

 

06.03. – 08.03.  Klasifikācijas turnīrs 1. sporta klasēm Nolikums Rezultāti 

                  06.03.    17:00*   (2 kārtas)
                  07.03.    15:00     (2 kārtas)
                  08.03.    11:00     (3 kārtas)