Sacensību kalendārs 2019. gadam

2018. gada sacensību kalendāra arhīvs 


Janvāris

 

12.01. – 13.01.  Klasifikācijas turnīrs iesācējiem (Nolikums) (Rezultāti)

                  12.01.    15:00*   (4 kārtas) 
                  13.01.    11:00     (4 kārtas) 

 

18.01. – 20.01.  Latvijas 2019. gada jauniešu čempionāta pusfināls (grupas U-8 un U-10) (Nolikums) (Finālam kvalificējušies dalībnieki)

 (Rezultāti U-8) (Rezultāti U-10) 

 

                  18.01.    17:00*   (2 kārtas) 
                  19.01.    15:00     (2 kārtas) 

                  20.01.    11:00     (3 kārtas)

 

25.01. – 27.01.  Latvijas 2019. gada jauniešu čempionāta pusfināls (grupas U-12 un U-14) (Nolikums) (Finālam kvalificējušies dalībnieki)(Rezultāti U-12) (Rezultāti U-14)  

                  25.01.    17:00*   (2 kārtas) 
                  26.01.    15:00     (2 kārtas) 

                  27.01.    11:00     (3 kārtas)

 

Februāris

 

01.02. – 03.02.  Latvijas 2019. gada jauniešu čempionāta pusfināls (grupas U-16 un U-18) (Nolikums) (Finālam kvalificējušies dalībnieki)(Rezultāti U-16) (Rezultāti U-18)  

                  01.02.    17:00*   (2 kārtas) 
                  02.02.    15:00     (2 kārtas) 

                  03.02.    11:00     (3 kārtas)

 

09. – 10.02. Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm (Nolikums) (Rezultāti) 

                  09.02.    15:00*   (4 kārtas)   
                  10.02.    
11:00     (4 kārtas) 

 

16. – 17.02. Latvijas 2019. gada komandu čempionāta 1. posms (Nolikums) (Rezultāti)

                  16.02.    12:00*   (1. kārta) 

                  16.02.    17:00   (2. kārta)  

                  17.02.    12:00   (3. kārta)  

 

23.02. – 24.02.  47. Cerību kauss – pusfināls (Nolikums) (Rezultāti)
 

                  23.02.    15:00*   (3 kārtas) 
                  24.02.    11:00     (4 kārtas) 

 

Marts

 

02.03. – 03.03.  Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (Nolikums) (Rezultāti)

                  02.03.    15:00*    (4 kārtas)  

                  03.03.    11:00      (4 kārtas)

 

08.03. – 10.03.  Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (Nolikums) (Rezultāti)

                  08.03.    17:00*   (2 kārtas) 
                  09.03.    15:00     (2 kārtas) 
 

                  10.03.    11:00     (3 kārtas) 

 

 

11.03. – 15.03.  Latvijas 2019. gada jauniešu čempionāta fināls (Nolikums) (Rezultāti)
                  11.03.    13:00*   (2 kārtas) 
                  12.03.    10:00     (2 kārtas) 

                  13.03.    10:00     (2 kārtas) 
                  14.03.    10:00     (2 kārtas) 

                  15.03.    10:00     (1 kārta) 

 

23.03. – 24.03.  47. Cerību kauss – fināls (Nolikums) (Rezultāti)

                  23.03.    15:00*   (3 kārtas) 
                  24.03.    11:00     (4 kārtas) 

  

30.03. – 31.03.  Klasifikācijas turnīrs iesācējiem (Nolikums) (Rezultāti)

                  30.03.    15:00*   (4 kārtas) 
                  31.03.    11:00     (4 kārtas) 

 

Aprīlis

06.04. – 07.04.  Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm (Nolikums) (Rezultāti)
                  06.04.    17:00*    (4 kārtas) 
                  07.04.    11:00      (4 kārtas)

 

09.04.       Lielmeistara Jāņa Klovāna 9. piemiņas kauss (Nolikums) (Rezultāti)
                  09.04.    17:30*    (7 kārtas) 

 

12.04. – 14.04.  Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm (Nolikums) (Rezultāti)

                  12.04.    17:00*   (2 kārtas) 
                  13.04.    15:00     (2 kārtas) 
                  14.04.    11:00     (3 kārtas) 

  

27.04. – 28.04.  Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm (Nolikums) (Rezultāti)

                  27.04.    15:00*   (4 kārtas) 
                  28.04.    11:00     (4 kārtas) 

 

Maijs

 

18.05. – 19.05.  Latvijas komandu čempionāts jauniešiem "Šaha lietus 2019" (Nolikums) (Rezultāti)

                  18.05.    15:00*    (3 kārtas) 

                  19.05.    11:00      (4 kārtas)

 

25.05. – 26.05.  Klasifikācijas turnīrs iesācējiem (Nolikums) (Rezultāti)

                  25.05.    15:00*   (4 kārtas) 
                  26.05.    11:00     (4 kārtas) 

Septembris

14.09. – 15.09.  Klasifikācijas turnīrs iesācējiem (Nolikums) (Rezultāti)

                  14.09.   15:00*   (4 kārtas) 
                  15.09.   11:00     (4 kārtas) 

 

21.09. – 22.09.  Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm (Nolikums) (Rezultāti)

                  21.09.    15:00*   (4 kārtas) 
                  22.09.    11:00     (4 kārtas) 

 

28.09. – 29.09.  "Superšahiste 2019" (Nolikums) (Rezultāti)

                  28.09.    15:00*   (3 kārtas) 
                  29.09.    11:00     (4 kārtas) 

 

Oktobris

05.10 - 06.10.  Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm

                  05.10.  15:00*   (4 kārtas) 
                  06.10.  11:00     (4 kārtas) 


12.10 - 13.10.  Latvijas komandu čempionāts 2019, III posms (Nolikums) (Rezultāti) 

                  12.10.    12:00   (7. kārta) 
                 12.10.    17:00   (8. kārta)  
                 13.10.    12:00   (9. kārta) 


18.10 - 20.10.  Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm

                  18.10.  17:00*   (2 kārtas) 
                  19.10.  15:00     (2 kārtas) 
                  20.10.  11:00     (3 kārtas) 


21.10 - 25.10.  Rīgas 2019. gada jauniešu meistarsacīkstes

                  21.10.  11:00*  (1 kārta) 
                  22.10.  11:00    (2 kārtas) 
                  23.10.  11:00    (1 kārta) 
                  24.10.  11:00    (2 kārtas) 
                  25.10.  11:00    (1 kārta) 



Tiesneši: Valdis Troņenkovs – tālr. 29682364, Verners Putka - tālr. 26756223

*Dalībnieku reģistrācija turnīriem sākas 30 minūtes pirms pirmās kārtas