Šī gada 22. un 23. septembrī, Rīgas Šaha skolā, Pērnavas ielā 10 notiks iecienītais meiteņu šaha turnīrs „Superšahiste”. 

Turnīra nolikums

Pirms gada turnīrā piedalījās 65 dalībnieces, vēl gadu iepriekš – 67. Sacensības tiek izspēlētas divās vecuma grupās, šogad attiecīgi 2000.-2005. dz. g. un 2006. dz. g. un jaunākas. Abas pērnā gada uzvarētājas gan vecākajā grupā, Līva Vaivade, gan jaunākajā grupā, Agnesa Stepani Ter-Avetisjana drīkst arī šogad mēģināt aizstāvēt savus titulus, uz kuriem konkurence gan, domājams, ka netrūks.

Sacensības norisināsies pēc Šveices sistēmas 7 kārtās ar laika kontroli 25 minūtes uz visu partiju + 10 sekundes par gājienu katrai dalībniecei.

22. septembrī  14:30 – dalībnieku ierašanās un reģistrācija, 

                      15:00 – 17:30 – 1., 2., 3. kārta.

23. septembrī  10:00 – 14:00 – 4., 5., 6., 7. kārta, 

                      14:30 – noslēgums un uzvarētāju apbalvošana.

Sacensības notiks ar FIDE ātrā šaha (rapida) reitinga aprēķinu.

Dalībnieces katrā vecuma grupā tiks apbalvotas 5 kategorijās (kopvērtējumā, 2., 3., 4., sporta klases un iesācējas). Uzvarētājas kopvērtējumā tiks apbalvotas ar kausiem, medaļām, diplomiem un pārsteiguma balvām, 2. un 3. vietas ieguvējas - ar medaļām, diplomiem un pārsteiguma balvām, uzvarētājas sporta klašu kategorijās – ar mazajiem kausiem, medaļām, diplomiem un pārsteiguma balvām, 2. un 3. vietas ieguvējas - ar medaļām un diplomiem. Visas sacensību dalībnieces saņems suvenīrus.

Iepriekšējos pieteikumus pieņem pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2018. gada 21. septembrim.