Novembra mēnesī online šaha platformā Lichess.org aizvadītas Rīgas starpskolu sacensības, kas notika trīs vecuma grupās 4.novembrī vecākajā grupā (2006. – 2007. dz.g.), 11.novembrī vidējā grupā (2008. – 2009. dz.g.) un 25.novembrī jaunākajā grupā (2010.dz.g. un jaunāki).

Rezultāti ir rūpīgi apkopoti un noteiktas trīs labākās skolas katrā vecuma grupā, kā arī apokopoti rezultāti gan zēniem, gan meitenēm par individuālo rezultātu un noteikti trīs labākie zēni un labākās meitenes katrā vecuma grupā.

Vecākajā grupā (2006. – 2007. dz.g.) skolu rezultāti:

1.vieta Rīgas Teikas vidusskolai (Uldis Vorons, Kristaps Zass)

2.vieta Rīgas Centra Humanitārā vidusskola (Agnesa Stephania Ter-Avetisjana, Ernests Pabērzs)

3.vieta  Rīgas 22.vidusskola (Rafaels Spiridovskis, Aleksandrs Krasiļņikovs)

Vecākā grupa (2006. – 2007. dz.g.) individuālie rezultāti:

1.vieta meitenēm Agnesa Stepania Ter-Avetisjana (Rīgas Centra Humanitārā vidusskola)

2.vieta meitenēm Elīna Ozoliņa (Rīgas 64.vidusskola)

3.vieta meitenēm Anastasija Himičeva (Rīgas 40.vidusskola II)

1.vieta zēniem Uldis Vorons (Rīgas Teikas vidusskola)

2.vieta zēniem Artjoms Zajakins (Rīgas 89.vidusskola)

3.vieta zēniem Oļegs Panferovs (Rīgas Valsts 3. ģimnāzija)

Vidējā grupa (2008. – 2009. dz.g.)  skolu rezultāti:

1.vieta Rīgas 40. vidusskola I (Vadims Aleidzans, Roberts Rezņiks)

2.vieta Rīgas 64. vidusskola  (Reinis Paikens, Demians Gondrja)

3.vieta Rīgas Angļu ģimnāzija (Kristiāns Vārpiņš, Ralfs Manžurcevs)

Vidējā grupa (2008. – 2009. dz.g.)  individuālie rezultāti:


1.vieta meitenēm Melānija Luīze Jansone (Rīgas Valsts 2.ģimnāzija II)

2.vieta meitenēm Marija Krasiļņikova (Rīgas 22.vidusskola)

3.vieta meitenēm Evelīna Stare (Rīgas V. Zālīša sākumskola II)

1.vieta zēniem Reinis Paikens (Rīgas 64. vidusskola)

2.vieta zēniem Vadims Aleidzans (Rīgas 40. vidusskola I)

3.vieta zēniem Renārs Mūzis Rīgas (Franču licejs)

Jaunākā grupa (2010.dz.g. un jaunāki) skolu rezultāti

1.vieta Rīgas 10.vidusskola II (Ivans Kukuškins, Serafims Stakanovs)

2.vieta Ziemeļvalstu ģimnāzija I (Marija Kuzņecova, Naomi Maklakova)

3.vieta Rīgas 10.vidusskola I (Oļegs Kaļiņins, Nils Vorobjovs)

Jaunākā grupa (2010.dz.g. un jaunāki) individuālie rezultāti:

1.vieta meitenēm Marija Kuzņecova (Ziemeļvalstu ģimnāzija I)

2.vieta meitenēm Jevgeņija Siņicina (Rīgas 95.vidusskola I)

3.vieta meitenēm Naomi Maklakova (Ziemeļvalstu ģimnāzija I)

1.vieta zēniem Jānis Marks Dābols (Rīgas 49.vidusskola I)

2.vieta zēniem Nikolajs Platonovs (J.G.Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola)

3.vieta zēniem Ivans Kukuškins (Rīgas 10.vidusskola II)

Apbalvojumus (kausus, medeļas, diplomus) var saņemt Rīgas Šaha skolā.