6. decembrī 46 spēlētāji piedalījās Rīgas Šaha skolas rīkotajā šaha turnīrā visiem interesentiem lihess.org platformā ar atklātiem spēlētāju vārdiem un uzvārdiem. Turnīrs tika izspēlēts pēc Šveices sistēmas 8 kārtās ar laika kontroli 7 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. 

Nokavējot turnīra sākumu un pirmajā partijā iegūstot puspunktu bez spēles, tomēr visās atlikušajās partijās svinot uzvaras, par uzvarētāju ar 7,5 punktiem kļuva Atis Frīdenšteins-Brīdiņš (puisits). Otro vietu ar 6 punktiem ieguva Jānis Vītiņš (janisvitins), bet trešo vietu arī ar 6 punktiem ieņēma Jevgēnijs Kuzmins (K0705). 

Pirmo vietu meitenēm ar 5,5 punktiem izcīnīja Sofja Vasiļjeva (SV2009), otrā ar 4 punktiem bija Lauma Mieriņa (Amula7), bet trešā ar 3,5 punktiem bija Milana Gaiļevska (MilanaGail).