28. novembrī pirmo reizi Rīgas Šaha skolas klasifikācijas turnīri notika internetā, lichess.org platformā. Pagaidām tāda iespēja tika dota iesācējiem, IV un III sporta klasēm. Turnīri tika izspēlēti pēc Šveices sistēmas 8 kārtās ar laika kontroli 7 minūtes uz visu partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. Turnīru dalībniekiem bija jānorāda savs vārds un uzvārds, kā arī tika sekots tam, lai tiktu ievēroti godīgas spēles principi. Papildus lichess.org krāpniecības novēršanas sistēmai tika pārbaudītas turnīru partijas arī no turnīra organizētāju puses. Šoreiz, par laimi, nekas aizdomīgs spēlētāju nospēlētajās partijās netika atklāts.

Dažas maznozīmīgas neatbilstības gan tika atklātas citās jomās, tomēr tām bija nejaušas kļūdas raksturs. Tika konstatētas divu dalībnieku pievienošanās neatbilstošiem turnīriem - viens IV sporta klases īpašnieks pievienojās iesācēju turnīram, un otrādi, viens iesācējs pievienojās IV sporta klašu turnīram, kā arī viens dalībnieks saskārās ar problēmu publicēt savu vārdu un uzvārdu. 

Kamēr nebūs iespējas rīkot klātienes šaha turnīrus, šādus interneta klasifikācijas turnīrus ir plānots turpināt, tomēr, lai to dalībniekiem būtu iespēja atbilstoši paaugstināt savu spēles līmeni, to biežums noteikti nebūs lielāks kā vienu reizi mēnesī. Iesācēju klasifikācijas turnīra rezultāti

Iesācēju klasifikācijas turnīrā piedalījās 79 dalībnieki un par uzvarētāju ar 7 punktiem kļuva Romāns Kotovs (Romans_0479), otro vietu arī ar 7 punktiem, bet zemāku koeficientu, ieguva Tomass Lārmanis (TOMASSL), trešo vietu ar 6,5 punktiem izcīnīja Rodislavs Kuzņecovs (Rodislav). 

Labākā meitene turnīrā ar 6 punktiem bija Emīlija Vanadziņa (chessgirl_HP), otro vietu meitenēm ar 5,5 punktiem ieguva Emīlija Lapsa (EmilijaLapsa), bet trešā ar 5 punktiem bija Keitija Lazdiņa (Keitija_L). 

IV sporta klasi izpildīja visi spēlētāji, kuri ieguva 5 punktus vai vairāk: Romāns Kotovs, Tomass Lārmanis, Rodislavs Kuzņecovs, Marks Nazarovs, Abeke Salmenovs, Mikus Zūlis, Emīlija Vanadziņa, Alihans Salmenovs, Armands Zelčs, Emīlija Lapsa, Rihards Zelčs, Eduards Dāmis, Mārtiņš Toms Irgensons, Vladimirs Ņikitins, Gregorijs Guminskis, Keitija Lazdiņa, Eduards Kalniņš, Mira Seļņitsina, Dita Kukule, Beatrise Trokša, Matīss Rušmanis un Rinalds Kromāns. IV sporta klašu klasifikācijas turnīra rezultāti 

IV sporta klašu klasifikācijas turnīrā piedalījās 51 dalībnieks un tajā, iegūstot 7 punktus, uzvarēja Igors Andrusevičs (IgorAnd), tikpat punktus ieguva un otrajā vietā bija Daniils Verbovskis (DanikV), bet trešo vieu ar 6,5 punktiem izcīnīja Arons Žemerovs (AronsZemerovs). 

Pirmo vietu meitenēm ar 5,5 punktiem ieguva Vilhelmīne Troņenkova (vienradzearsparniem), otro vietu ar 5 punktiem ieguva Marija Jermaka (MarijaJermaka) un trešā bija Jeļena Bērziņa ar 4 punktiem.  

III sporta klasi izpildīja dalībnieki ar 6 vai vairāk punktiem: Igors Andrusevičs, Daniils Verbovskis, Arons Žemerovs, Matvejs Tračuks un Leonels Spiridovskis.III sporta klašu klasifikācijas turnīra rezultāti

III sporta klašu klasifikācijas turnīrā piedalījās 37 dalībnieki un, izcīnot 7 punktus, tajā uzvarēja Sergejs Fiļipovs (sergejs_fil), otro vietu arī ar 7 punktiem ieguva Oļegs Kaļiņins (OlegKalinin1207), trešo vietu ar 6 punktiem izcīnīja Jānis Marks Dābols (JanisMarks).

Labākā meitene turnīrā ar 5 punktiem bija Jevgēnija Siņicina (Jevgenija_Sinicina), otrā arī ar 5 punktiem bija Undīne Skreitule (Undine0504), bet trešo vietu ar 4 punktiem ieguva Sofija Sidorova (Slonan).

II sporta klasi izpildīja dalībnieki ar 6 vai vairāk punktiem: Sergejs Fiļipovs, Oļegs Kaļiņins, Jānis Marks Dābols un Miks Tomass Hižņikovs.