Sestdien, 7. novembrī 42 spēlētāji piedalījās Rīgas Šaha skolas rīkotajā šaha turnīrā iesācējiem, IV un III sporta klasēm chess.com platformā ar atklātiem spēlētāju vārdiem un uzvārdiem. Turnīrs tika izspēlēts pēc Šveices sistēmas 8 kārtās ar laika kontroli 7 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu.

Sīvā cīņā par uzvarētāju ar 7 punktiem kļuva Mihails Pučinskis (mlas8855), kurš bija labākais arī iepriekšējās nedēļas turnīrā. Otro vietu arī ar 7 punktiem ieguva Oļegs Kaļiņins (OlegKalinin1207). Trešo vietu ar 6 punktiem dalīja trīs spēlētāji, turklāt diviem no tiem bija arī vienāds papildrādītājs - pretinieku iegūto punktu summa. Tādējādi, trešo vietu ieguva gan Jānis Marks Dābols (JanisMarks), gan Patriks Ivulāns (PatriksIvulans).  

Labākā meitene turnīrā ar 5 punktiem bija Undīne Skreitule (Undine2011), otrā arī ar 5 punktiem bija Dafne Maklakova (Sahazvers), bet trešo vietu ar 4 punktiem izcīnīja Marta Groma (Marta0410).