Rīgas Šaha skolā 12. un 13. septembrī norisinājās iesācēju klasifikācijas turnīrs, kurā piedalījās 34 dalībnieki. Šis turnīrs bija kā pirmais, kas noticis pēc ilgāka pārtraukuma Covid-19 izplatības dēļ. Turnīrā tika izspēlētas 8 kārtas pēc Šveices sistēmas un par uzvarētāju ar 7,5 punktiem kļuva Aleksejs Jeļisejevs. Otro vietu ar 7 punktiem ieguva Oļegs Kaļiņins. Trešo vietu ar 6,5 punktiem izcīnīja Alekss Ļevšunovs. 

Labākā meitene turnīrā ar 4 punktiem bija Sofija Spundiņa, otrā bija Ksenija Grauze arī ar 4 punktiem, bet trešā bija Marija Jermaka ar 3 punktiem. 

IV sporta klasi šahā ieguva visi tie spēlētāji, kuri izcīnīja 5 vai vairāk punktus: 

Vieta Uzvārds Vārds Treneris Punkti
1 Jeļisejevs Aleksejs   7,5
2 Kalinin Oleg Raudive 7
3 Ļevšunovs Alekss   6,5
4 Ščeglovs Andrejs Raudive 6
5 Vēbers Francis Gustavs   6
6 Beniosev Daniel Raudive 5
7 Salzirnis Valters   5
8 Suharevs Ivans Borisovs 5
9 Ugoļevs Iļja Kovšuns 5
10 Viļčevskis Stefans Raudive 5
11 Rutko Artjoms Borisovs 5
12 Shalashov Mikhail Krivenko 5

Turnīra rezultāti