Rīgas Šaha skolā 30. novembrī un 1. decembrī notika klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm, kurā piedalījās 35 dalībnieki, tajā ļoti pārliecinoši uzvarēja Renārs Mūzis. 

Pēc nospēlētajām visām 8 turnīra kārtām Renāram Mūzim izdevās tikt pie 7,5 punktiem un pirmās vietas, vienu no partijām nospēlējot neizšķirti, bet visas pārējās uzvarot. Otro vietu ar 6 punktiem ieguva Aiga Gansone, kura tādējādi uzvarēja meiteņu konkurencē. Trešo vietu kopvērtējumā un otro puišiem ieguva Patriks Plūmiņš, bet ceturto vietu kopvērtējumā un trešo puišiem ieguva Jānis Mihaels Matisons, abiem 6 punkti. Visi iepriekšminētie spēlētāji izpildīja II sporta klasi, kuras iegūšanai bija nepieciešams iegūt 6 vai vairāk punktus. Otro vietu meitenēm ar 4,5 punktiem izcīnīja Valērija Osipova, bet trešo vietu ar 4 punktiem ieguva Alise Čakstiņa.

Aicinām II sporta klašu īpašniekus uz klasifikācijas turnīru Rīgas Šaha skolā, kas notiks no 13.-15. decembrim.