14. novembrī ar turnīru 2008. gadā dzimušiem un jaunākiem skolēniem noslēdzās šī gada Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā. Tās ir komandu sacensības ar individuālu ieskaiti. Tika izspēlētas 7 kārtas ar apdomas laiku 10 minūtes uz partiju plus 5 sekundes par katru izdarīto gājienu. No vienas skolas varēja piedalīties 2 dalībnieki, kuri savā starpā turnīrā netikās. Turnīra rezultāti. 

Labākā komanda šajā vecuma grupā bija Ziemeļvalstu ģimnāzija ar 11 punktiem, kuras sastāvā Naomi Maklakova ar 6 punktiem bija trešajā vietā individuāli un pirmajā vietā meitenēm. Vēl 5 punktus izcīnīja Marija Kuzņecova, kura bija trešajā vietā meitenēm. Otro vietu komandām arī ar 11 punktiem, bet sliktāku koeficientu ieguva Rīgas 40. vidusskola ar dalībniekiem Aleksandru Karaseviču, 6 punkti un 4. vieta individuāli (3. vieta puišiem), un Vadimu Aleidzānu, 5 punkti. Trešo vietu komandām ieguva Rīgas Valda Zālīša sākumskola ar 9 punktiem, jāatzīmē, ka 9 punktus izdevās iegūt 4 komandām un galvenais koeficients bija vienāds 3 no tām. Tomēr puspunkta pārsvars pār tuvāko sekotāju 2. koeficientā ļāva 3. vietu izcīnīt tieši Rīgas Valda Zālīša sākumskolai, kuras sastāvā spēlēja Reinis Valdats, 5 punkti un Kristaps Baļčūns, 4 punkti. Pirmo vietu individuāli ar 6 punktiem izcīnīja Arsenijs Savičevs no Rīgas Purvciema vidusskolas, kuram bija par pusspunktu labāks koeficients nekā otrās vietas ieguvējam Georgijam Germanovam no Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas, kura kontā arī 6 punkti. Otro vietu meitenēm ar 5 punktiem ieguva Melānija Luīze Jansone no Rīgas 45. vidusskolas. 

Bildes no turnīra un apbalvošanas: 

2008. dz. g. un jaunāku grupā bija vislielākais dalībnieku skaits, attiecīgi, 59 (31 komanda), 2006. – 2007. dz. g. grupā bija 36 dalībnieki (19 komandas), bet 2004. – 2005. dz. g. grupā piedalījās 20 dalībnieki (11 komandas). Visos turnīros kopā bija 115 dalībnieku un tika pārstāvētas 39 dažādas skolas. Labāko skolu trijnieks pēc visos trijos turnīros kopā iegūto punktu skaita ir šāds:

1. Rīgas Purvciema vidusskola, 26,5 punkti

2. Rīgas 89. vidusskola, 21 punkts

3. Rīgas Valsts 2. ģimnāzija, 20 punkti

Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2004. – 2005. dz. gads), rezultāti

Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā (2006. – 2007. dz. gads), rezultāti