Rīgas Šaha skolā 9. un 10. novembrī norisinājās klasifikācijas turnīrs iesācējiem, kurā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits, proti, 87 un par uzvarētāju šajā lielajā konkurencē kļuva Aleksandrs Jesiļevskis. Turnīra rezultāti. 

Divās dienās kopā tika izspēlētas 8 kārtas pēc Šveices sistēmas un galarezultātā vislielāko punktu skaitu un pirmo vietu ieguva Aleksandrs Jesiļevskis, kurš no 8 partijām 7 svinēja uzvaru un 1 cīnījās neizšķirti, tādējādi tiekot pie 7,5 punktiem. Otro vietu ar 7 punktiem dalīja 2 spēlētāji, šādos gadījumos augstākā vietā ierindojas tas spēlētājs, kuram ir lielāka pretinieku iegūto punktu summa jeb koeficients. Līdz ar to, otro vietu ieguva Martins Šolins, bet trešo vietu ieguva Uvis Priede.

Labākā meitene turnīrā bija Erika Bogdanova, otro vietu ieguva Alise Ostrovska, bet trešajā vietā ierindojās Eliza Bogdanova, visām 5 punkti. 

Lai izpildītu IV sporta klasi, bija nepieciešams savākt vismaz 60% punktu, kas 8 partiju gadījumā ir 5 punkti. Situācijās, kad ir bijusi uzvara bez spēles, no atlikušajām 7 partijām jāiegūst 4,5 punktus, jeb kopā 5,5 punktus. 

Šajā turnīrā IV sporta klasi izpildīja: 

Vieta Uzvārds Vārds 
1. Jesiļevskis Aleksandrs
2. Šolins Martins
3. Priede Uvis
4. Semjonovs Bogdans
5. Klaucāns Alans
6. Fiļipovs Sergejs
7. Striguns Ralfs
8. Siliņš Miks
9. Eglītis Kristaps Andrejs
10. Jeļisejevs Mirons
11. Leščenko Maksims
12. Bunčuks Marks
13. Vorobjovs Nils
14. Maskalāns Leons
15. Žukovs Arturs
16. Hendriks Aleksandrs Teo
17. Suharučenkovs Arsenijs
18. Zacmans Roberts
19. Ostašs Gustavs
20. Pikšēns Everts
21. Bogdanova Erika
22. Bogdanovičs Mihails
23. Ostrovska Alise
24. Bogdanova Eliza
25. Krilovs JuliansAicinām IV sporta klašu īpašniekus uz klasifikācijas turnīru Rīgas Šaha skolā 16. un 17. novembrī!