Rīgas Šaha skola

2020./2021. mācību gadā 

uzņem 6 līdz 9 gadus vecus audzēkņus profesionālās ievirzes sporta izglītības programmā – šahs.

 

Nodarbības sākuma sagatavošanas grupā (apmācības valoda – latviešu) notiks (Pērnavas ielā 10, ieeja no Kr. Barona ielas):
Otrdienās no 14.00 līdz 16.00
Ceturtdienās no 14.00 līdz 16.00
Piektdienās no 14.00 līdz 15.20
Pirmā nodarbība 3. septembrī, treneris Semjons Galkins, tel. 26981672. (informācija mainīta 31.08.2020.)

Nodarbības sākuma sagatavošanas grupā (apmācības valoda – latviešu) notiks (Rīgas 41.vidusskolā, Slokas iela 49A ):
Pirmdienās no 14.00 līdz 18.00
Trešdienās no 14.00 līdz 18.00
Pirmā nodarbība 7. septembrī, trenere Nellija Maklakova, tel. 26391691. (informācija pievienota 31.08.2020.)


Nodarbības sākuma sagatavošanas grupā (apmācības valoda – latviešu) notiks (Rīgas 49.vidusskolā, Kr. Valdemāra iela 65):
Otrdienās no 14.00 līdz 18.00
Ceturtdienās no 14.00 līdz 18.00
Pirmā nodarbība 3. septembrī, trenere Nellija Maklakova, tel. 26391691. (informācija pievienota 31.08.2020.)


Nodarbības sākuma sagatavošanas grupā (apmācības valoda – krievu) notiks (Pērnavas ielā 10, ieeja no Kr. Barona ielas):
Ceturtdienās no 15.30 līdz 16.50
Piektdienās no 15.30 līdz 16.50
Pirmā nodarbība 3. septembrī, treneris Leonīds Borisovs, tel. 29630747.

Iestāšanās dokumenti:
- vecāku iesniegums par audzēkņa uzņemšanu skolā (forma, jautāt trenerim);
- bērna pases vai dzimšanas apliecības kopija;
- 3x4cm fotogrāfija;
- ģimenes ārsts izziņa, ar ierakstu “drīkst nodarboties ar šahu”;
- līgums (jautāt trenerim).


Bērna likumiskā pārstāvja līdzmaksājums – 5 eiro mēnesī. 
Rīgas domes 02.10.2012. noteikumi Nr.188 un Rīgas domes 02.10.2012. lēmums Nr.5340 paredz to, ka līdzfinansējuma apmērs Rīgā deklarētajiem izglītojamiem par nodarbībām ir EUR 5,00, līdzfinansējuma apmērs citu pašvaldību administratīvajā teritorijā dzīvesvietu deklarējušiem izglītojamiem tiek noteikts piemērojot koeficientu 2 (EUR 10,00).


Informācijai e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Piekļūstamības paziņojums

Rīgas Šaha Skola saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 14. jūlija noteikumiem Nr. 445 "Kārtība, kādā iestādes ievieto informāciju internetā" (turpmāk – noteikumi Nr. 445) apņemas savu tīmekļvietni veidot piekļūstamu.

Šis piekļūstamības paziņojums attiecas uz:

Rīgas Šaha Skola - https://sahaskola.lv

Tīmekļvietnei veikts Vienkāršotais izvērtējums. Izmantotā metode - VARAM sagatavotās “Vadlīnijas iestāžu tīmekļvietnēm noteikto piekļūstamības prasību ievērošanas ietekmes izvērtēšanai un nesamērīgā sloga pamatošanai”.

Cik piekļūstama ir šī tīmekļvietne?

Rīgas Šaha Skola tīmekļvietne daļēji atbilst MK noteikumiem Nr. 445 turpmāk minēto iemeslu dēļ.

Neatbilstība prasībām, kas minētas noteikumos Nr. 445

Jo prasību nodrošināšana rada nesamērīgu slogu: Iestādē mājaslapai ir sekundāra, tīri informatīva nozīme.

Šī tīmekļvietne pēdējo reizi tika izvērtēta 03.06.2021. Izvērtēšanu veica Rīgas Šaha skolas metodiķis Valdis Troņenkovs.

Izvērtējumu apliecinošs dokuments: izvertesanas_protokols.pdf.

Piekļūstamības alternatīvas

Lai saņemtu saturu, kas šobrīd nav piekļūstams, citā formātā, piedāvājam turpmāk minētās alternatīvas.

Atsauksmēm un saziņai

Mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot šīs tīmekļvietnes piekļūstamību.

Ja Jūs konstatējat kādas problēmas vai nepilnības, kas nav minētas šajā paziņojumā vai vēlaties saņemt nepiekļūstamo saturu citā formātā, sazinieties ar mums:

E-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Zvaniet: 67474140, 67474141

http://www.facebook.com/sahaskola

Mēs izskatīsim Jūsu pieprasījumu un sniegsim atbildi viena mēneša laikā.

Sūdzību iesniegšana

Rīgas šaha skolas direktore Līga Ungure
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ja neesam atbilstoši reaģējuši uz Jūsu iesniegumu vai sūdzību par tīmekļvietnes satura piekļūstamību, Jums ir iespēja iesniegt sūdzību Latvijas Republikas Tiesībsargam:

Tiesībsarga birojs: Baznīcas iela 25 Rīgā, LV-1010

Tālrunis: +37167686768

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

https://www.tiesibsargs.lv/lv/pages/kontaktinformacija

Ziņas par paziņojuma sagatavošanu

Šis paziņojums pirmo reizi tika sagatavots 03.06.2021.

Šo paziņojumu apstiprināja Rīgas Šaha skolas direktore Līga Ungure.

  Click to listen highlighted text! Piekļūstamības paziņojums Rīgas Šaha Skola saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 14. jūlija noteikumiem Nr. 445 Kārtība, kādā iestādes ievieto informāciju internetā (turpmāk – noteikumi Nr. 445) apņemas savu tīmekļvietni veidot piekļūstamu. Šis piekļūstamības paziņojums attiecas uz: Rīgas Šaha Skola - https://sahaskola.lv Tīmekļvietnei veikts Vienkāršotais izvērtējums. Izmantotā metode - VARAM sagatavotās “Vadlīnijas iestāžu tīmekļvietnēm noteikto piekļūstamības prasību ievērošanas ietekmes izvērtēšanai un nesamērīgā sloga pamatošanai”. Cik piekļūstama ir šī tīmekļvietne? Rīgas Šaha Skola tīmekļvietne daļēji atbilst MK noteikumiem Nr. 445 turpmāk minēto iemeslu dēļ. Neatbilstība prasībām, kas minētas noteikumos Nr. 445 Jo prasību nodrošināšana rada nesamērīgu slogu: Iestādē mājaslapai ir sekundāra, tīri informatīva nozīme. Šī tīmekļvietne pēdējo reizi tika izvērtēta 03.06.2021. Izvērtēšanu veica Rīgas Šaha skolas metodiķis Valdis Troņenkovs. Izvērtējumu apliecinošs dokuments: izvertesanas_protokols.pdf. Piekļūstamības alternatīvas Lai saņemtu saturu, kas šobrīd nav piekļūstams, citā formātā, piedāvājam turpmāk minētās alternatīvas. Atsauksmēm un saziņai Mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot šīs tīmekļvietnes piekļūstamību. Ja Jūs konstatējat kādas problēmas vai nepilnības, kas nav minētas šajā paziņojumā vai vēlaties saņemt nepiekļūstamo saturu citā formātā, sazinieties ar mums: E-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. document.getElementById(cloak90ac2c3139273d64be33ddd62100974f).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy90ac2c3139273d64be33ddd62100974f = sahaskola + @; addy90ac2c3139273d64be33ddd62100974f = addy90ac2c3139273d64be33ddd62100974f + riga + . + lv; var addy_text90ac2c3139273d64be33ddd62100974f = sahaskola@riga.lv ;document.getElementById(cloak90ac2c3139273d64be33ddd62100974f).innerHTML += +addy_text90ac2c3139273d64be33ddd62100974f+; Zvaniet: 67474140, 67474141 http://www.facebook.com/sahaskola Mēs izskatīsim Jūsu pieprasījumu un sniegsim atbildi viena mēneša laikā. Sūdzību iesniegšana Rīgas šaha skolas direktore Līga UngureŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. document.getElementById(cloak6e948786b66b3b1126c9234c28d03f40).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy6e948786b66b3b1126c9234c28d03f40 = sahaskola + @; addy6e948786b66b3b1126c9234c28d03f40 = addy6e948786b66b3b1126c9234c28d03f40 + riga + . + lv; var addy_text6e948786b66b3b1126c9234c28d03f40 = sahaskola + @ + riga + . + lv;document.getElementById(cloak6e948786b66b3b1126c9234c28d03f40).innerHTML += +addy_text6e948786b66b3b1126c9234c28d03f40+; Ja neesam atbilstoši reaģējuši uz Jūsu iesniegumu vai sūdzību par tīmekļvietnes satura piekļūstamību, Jums ir iespēja iesniegt sūdzību Latvijas Republikas Tiesībsargam: Tiesībsarga birojs: Baznīcas iela 25 Rīgā, LV-1010 Tālrunis: +37167686768 E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. document.getElementById(cloak1c842390976d147fd0cf383ddda6632b).innerHTML = ; var prefix = ma + il + to; var path = hr + ef + =; var addy1c842390976d147fd0cf383ddda6632b = tiesibsargs + @; addy1c842390976d147fd0cf383ddda6632b = addy1c842390976d147fd0cf383ddda6632b + tiesibsargs + . + lv; var addy_text1c842390976d147fd0cf383ddda6632b = tiesibsargs + @ + tiesibsargs + . + lv;document.getElementById(cloak1c842390976d147fd0cf383ddda6632b).innerHTML += +addy_text1c842390976d147fd0cf383ddda6632b+; https://www.tiesibsargs.lv/lv/pages/kontaktinformacija Ziņas par paziņojuma sagatavošanu Šis paziņojums pirmo reizi tika sagatavots 03.06.2021. Šo paziņojumu apstiprināja Rīgas Šaha skolas direktore Līga Ungure. Powered By GSpeech

lichess.org • Free Online Chess Chess Piece Pawn Lichess, PNG, 512x512px, Chess, Business Chess, Chess  Piece, Chess Strategy, Game Download Free

20. martā Rīgas Šaha skola rīkoja klasifikācijas turnīrus.

Iesācēju turnīrā piedalījās 87 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Artis Ķempelis (artis21), izcīnot 7 punktus no 8. Otrajā vietā, arī ar 7 punktiem palika Krišs Ozols ( Krihs99) un trešajā- Edgars Lejnieks(lejniekse )- 6.5 punkti. Protams, labāko trijniekam- ceturtā sporta klase.

Labākā meitene ar 6 punktiem- Ance Ceļmalniece(Ance_C), otrā- arī ar 6 punktiem- Marija Kargina(MariaKargina), bet trešā, izcīnot 5.5 punkti Elīza Gratkovska (elizagratkovska). Visas laureātes izpildīja 4. sporta klasi.

Vēl 4. sporta klasi izpildīja sekojošie dalībnieki: Everts Rūdolfs Lepsis(Evertsle), Alens Silvestrs Aizupietis(Auzubikse), Grigorijs Sukharev(Genius000), Savva Novikovs (SavvaNovikovs),Georgs Lielbriedis(GeoLB),Jurģis Pupurs(Yungis), Andrians Kuzņecovs (Andrians),Vadims Uškacs (Lion4Paws) ,HenrijsŠteins

(Henrijs_Steins),Stefans Rudzāts (stefans1), Ernests Kociņš (ErnestsKocins),Jēkabs Jeromans (JekabsJer), Dāvids Irbe (Davids_Irbe), Artjoms Kuzņecovs (artjoms2708), Odrija Alise Kaļiņina (KA16_Audrey), Adelīna Meikšāne (AdelinaM13), Kate Ketija Kļaviņa (Ketijakate), Igors Litajevs (igorslitajevs), Ādams Mikuckis (AdamsMikuckis) un Alans Sedats(AlansSedats).

 

4.sporta klašu turnīrā bija 99 dalībnieki un stiprākais izrādījās Deniss Smoļakovs ( DenZL). 7 punkti no 8. Tikpat Ernestam Strekalovam (Ernests13) un otrā vieta. Trešais labākais zēns- Semjons Savins (SavinSemjon) ar 6.5 punktiem.

Labākā meitene kopvērtējumā ierindojās trešajā vietā, izcīnot 6.5 punktus, un tā bija Lidija Merkulova (LidijaMerkulova ). Visiem augstākminētajiem izcīnīta 3. sp. kl. Otra labākā meitene Lea Treigute (Lea2b)- 5 punkti, trešā-Nora Grāvele (Nora_G) arī 5 punkti.

3. sporta klasi izcīnīja vēl sekojoši dalībnieki: Juris Savickis (Juris555), Artemijs Kotovs (Artemijs_Kotovs), Pauls Barloti (PaulsBar), Konstantīns Noreiķis (knoreikis), Linards Lūsis (Ulmans1), Marks Bunčuks (MarkBun)

 

58 dalībnieki bija trešo sporta klašu turnīrā, kur triumfēja Markels Žarkovs (Markels_Zarkovs). Arī otrā vieta savāca 6.5 punktus: Nils Vorobjovs (nilsvo), bet trešā Alekss Levsunovs (Sandarus)- 6 punktus. Visi izcīnīja otro sporta klasi.

Labākā meitene tagad jau ar 2. sporta klasi- Amēlija Ragaine (AmelijaR) 6 punkti, otrā- Sofija Teremranova (TeremTeremok) 5 punkti, un trešā Marta Groma(Marta_Groma)- arī 5 punkti.

Otrā sporta klase vēl pakļāvās Maksimam  Ļeščenko (maksim_lescenko), Valtam Vītumam (Valts_IZV ) un  Iļjam Kotovam (Ilja_Kotovs )

lichess.org • Free Online Chess Chess Piece Pawn Lichess, PNG, 512x512px, Chess, Business Chess, Chess  Piece, Chess Strategy, Game Download Free

20. martā Rīgas Šaha skola rīkoja klasifikācijas turnīrus.

Iesācēju turnīrā piedalījās 87 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Artis Ķempelis (artis21), izcīnot 7 punktus no 8. Otrajā vietā, arī ar 7 punktiem palika Krišs Ozols ( Krihs99) un trešajā- Edgars Lejnieks(lejniekse )- 6.5 punkti. Protams, labāko trijniekam- ceturtā sporta klase.

Labākā meitene ar 6 punktiem- Ance Ceļmalniece(Ance_C), otrā- arī ar 6 punktiem- Marija Kargina(MariaKargina), bet trešā, izcīnot 5.5 punkti Elīza Gratkovska (elizagratkovska). Visas laureātes izpildīja 4. sporta klasi.

Vēl 4. sporta klasi izpildīja sekojošie dalībnieki: Everts Rūdolfs Lepsis(Evertsle), Alens Silvestrs Aizupietis(Auzubikse), Grigorijs Sukharev(Genius000), Savva Novikovs (SavvaNovikovs),Georgs Lielbriedis(GeoLB),Jurģis Pupurs(Yungis), Andrians Kuzņecovs (Andrians),Vadims Uškacs (Lion4Paws) ,HenrijsŠteins

(Henrijs_Steins),Stefans Rudzāts (stefans1), Ernests Kociņš (ErnestsKocins),Jēkabs Jeromans (JekabsJer), Dāvids Irbe (Davids_Irbe), Artjoms Kuzņecovs (artjoms2708), Odrija Alise Kaļiņina (KA16_Audrey), Adelīna Meikšāne (AdelinaM13), Kate Ketija Kļaviņa (Ketijakate), Igors Litajevs (igorslitajevs), Ādams Mikuckis (AdamsMikuckis) un Alans Sedats(AlansSedats).

 

4.sporta klašu turnīrā bija 99 dalībnieki un stiprākais izrādījās Deniss Smoļakovs ( DenZL). 7 punkti no 8. Tikpat Ernestam Strekalovam (Ernests13) un otrā vieta. Trešais labākais zēns- Semjons Savins (SavinSemjon) ar 6.5 punktiem.

Labākā meitene kopvērtējumā ierindojās trešajā vietā, izcīnot 6.5 punktus, un tā bija Lidija Merkulova (LidijaMerkulova ). Visiem augstākminētajiem izcīnīta 3. sp. kl. Otra labākā meitene Lea Treigute (Lea2b)- 5 punkti, trešā-Nora Grāvele (Nora_G) arī 5 punkti.

3. sporta klasi izcīnīja vēl sekojoši dalībnieki: Juris Savickis (Juris555), Artemijs Kotovs (Artemijs_Kotovs), Pauls Barloti (PaulsBar), Konstantīns Noreiķis (knoreikis), Linards Lūsis (Ulmans1), Marks Bunčuks (MarkBun)

 

58 dalībnieki bija trešo sporta klašu turnīrā, kur triumfēja Markels Žarkovs (Markels_Zarkovs). Arī otrā vieta savāca 6.5 punktus: Nils Vorobjovs (nilsvo), bet trešā Alekss Levsunovs (Sandarus)- 6 punktus. Visi izcīnīja otro sporta klasi.

Labākā meitene tagad jau ar 2. sporta klasi- Amēlija Ragaine (AmelijaR) 6 punkti, otrā- Sofija Teremranova (TeremTeremok) 5 punkti, un trešā Marta Groma(Marta_Groma)- arī 5 punkti.

Otrā sporta klase vēl pakļāvās Maksimam  Ļeščenko (maksim_lescenko), Valtam Vītumam (Valts_IZV ) un  Iļjam Kotovam (Ilja_Kotovs )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sacensību kalendārs 2020. gadam

No  2020. gada 17. oktobra līdz 2021. gada 11. janvārim klātienes šaha turnīri Rīgas Šaha skolā nenotiks, to paredz valdībā pieņemtie grozījumi noteikumos “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, un ārkārtējās situācijas izsludināšana. Iespēju robežās plānotie turnīri tiks pārcelti. 

2019. gada sacensību kalendāra arhīvs 

2018. gada sacensību kalendāra arhīvs 


Janvāris

 

04.01. – 05.01.  Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm Nolikums Rezultāti

                  04.01.   15:00*   (4 kārtas) 
                  05.01.   11:00     (4 kārtas) 


11.01. – 12.01.  Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm Nolikums Rezultāti
 
                  11.01.   15:00*   (4 kārtas) 
                  12.01.   11:00     (4 kārtas) 


12.01.  Dice chess turnīrs 

                  12.01.  16:00* (6 kārtas pa 2 partijām)  Nolikums Rezultāti


17.01. – 19.01.  Klasifikācijas turnīri 1. un 2. sporta klasēm  

Nolikums 1. sp. kl. Rezultāti 1. sp. kl.    Nolikums 2. sp. kl.  Rezultāti 2. sp. kl.

                  17.01.    17:00*   (2 kārtas) 
                  18.01.    15:00     (2 kārtas) 
                  19.01.    11:00     (3 kārtas)


25.01. – 26.01.  Klasifikācijas turnīrs iesācējiem Nolikums Rezultāti
 
                  25.01.    15:00*   (4 kārtas) 
                  26.01.    11:00     (4 kārtas) 

 

Februāris

01.02. – 02.02.  Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm Nolikums Rezultāti

                  01.02.  
15:00*   (4 kārtas) 
                  02.02.  
11:00     (4 kārtas) 


08.02. – 09.02.  
Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm Nolikums Rezultāti
 
                  08.02.  
15:00*   (4 kārtas) 
                  09.02.  
11:00     (4 kārtas) 


15.02. – 16.02.
48. Cerību kauss – pusfināls Nolikums Rezultāti

                  15.02.  
15:00*   (3 kārtas) 
                  16.02.  
11:00     (4 kārtas) 


21.02. – 23.02. 
Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm Nolikums Rezultāti

                  21.02.   
17:00*   (2 kārtas)
                  22.02.   
15:00     (2 kārtas)
                  23.02.   
11:00     (3 kārtas)



29.02. – 01.03.  
Klasifikācijas turnīrs iesācējiem Nolikums Rezultāti
 
                  29.02.  
15:00*   (4 kārtas) 
                  01.03.  
11:00     (4 kārtas) 

 

Marts

 

06.03. – 08.03.  Klasifikācijas turnīrs 1. sporta klasēm Nolikums Rezultāti 

                  06.03.    17:00*   (2 kārtas)
                  07.03.    15:00     (2 kārtas)
                  08.03.    11:00     (3 kārtas)

 

Septembris

 

12.09. – 13.09.  Klasifikācijas turnīrs iesācējiem  Nolikums Rezultāti 

maksimums 40 dalībnieku, priekšroka Rīgas Šaha skolas audzēkņiem
obligāta iepriekšēja pieteikšanās šajā sarakstā līdz 10. septembrim

                  12.09.    15:00*   (4 kārtas)
                  13.09.    11:00     (4 kārtas)


19.09.                Rīgas Šaha skolas atklātie interneta turnīri iesācējiem, IV, III un II sporta klasēm portālā chess.com, dalībniekiem jābūt Rīgas Šaha skolas chess.com klubu biedriem
                          sīkāka informācija

                  19.09.    12:00     (8 kārtas)



20.09.               Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs (vairāk paredzēts I sporta klasēm un stiprākiem) portālā chess.com, dalībniekiem jābūt Rīgas Šaha skolas chess.com kluba biedriem
                          sīkāka informācija

                  20.09.    12:00     (8 kārtas)

 

26.09. – 27.09.  "Superšahiste 2020"   Nolikums Rezultāti 

maksimums 64 dalībnieču, priekšroka Rīgas Šaha skolas audzēknēm
obligāta iepriekšēja pieteikšanās šajā sarakstā līdz 24. septembrim

                  26.09.    15:00*   (3 kārtas)
                  27.09.    11:00     (4 kārtas)


Oktobris

03.10. – 04.10.  Klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm Nolikums Rezultāti  

maksimums 40 dalībnieku, priekšroka Rīgas Šaha skolas audzēkņiem
obligāta iepriekšēja pieteikšanās šajā sarakstā līdz 2. oktobra rītam 10:00 

                  03.10.    15:00*   (4 kārtas)
                  04.10.    11:00     (4 kārtas)

 

10.10. – 11.10.  48. Cerību kauss – fināla priekšsacīkstes, A grupa Nolikums Rezultāti  
pieteikšanās līdz 2. oktobrim, ieskaitot 

                  10.10.    15:00*   (4 kārtas)
                  11.10.    11:00     (5 kārtas)

 

24.10.                Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs iesācējiem, IV un III sporta klasēm portālā                                lichess.org sīkāka informācija Nolikums
                 
24.10.    12:00-14:00   



25.10.                Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs visiem interesentiem, vairāk paredzēts II                                 sporta klasēm un stiprākiem portālā lichess.org sīkāka informācija Nolikums
                  25.10.    12:00-14:00      

 

31.10.                Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs iesācējiem, IV un III sporta klasēm portālā                                chess.com sīkāka informācija Nolikums
                  
31.10.    12:20 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5")    


Novembris


01.11.                Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs visiem interesentiem, vairāk paredzēts II                                 sporta klasēm un stiprākiem portālā chess.com sīkāka informācija Nolikums
                  01.11.    12:00 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5")  


 

07.11.                Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs iesācējiem, IV un III sporta klasēm portālā                                chess.com sīkāka informācija Nolikums
                 
07.11.    12:00 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5")    



08.11.                Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs visiem interesentiem, vairāk paredzēts II                                 sporta klasēm un stiprākiem portālā chess.com sīkāka informācija Nolikums
                  08.11.    12:00 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5")  


 

14.11.                Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs iesācējiem, IV un III sporta klasēm portālā                                chess.com sīkāka informācija Nolikums
                 
14.11.    17:00 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5")    



15.11.                Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs visiem interesentiem, vairāk paredzēts II                                 sporta klasēm un stiprākiem portālā chess.com sīkāka informācija Nolikums
                  15.11.    17:00 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5")  

 

21.11.                Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs iesācējiem, IV un III sporta klasēm portālā                                lichess.org sīkāka informācija Nolikums
                  
21.11.    17:00 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5")    



22.11.                Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs visiem interesentiem, vairāk paredzēts II                                 sporta klasēm un stiprākiem portālā lichess.org sīkāka informācija Nolikums
                  22.11.    17:00 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5")  

28.11.                Rīgas Šaha skolas interneta klasifikācijas  turnīri iesācējiem, IV un III sporta klasēm                                    portālā lichess.org 

                          Nolikums(iesācēji); Nolikums(IV. sp. kl.)Nolikums(III sp. kl.)
                  
28.11.    17:00 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5")  

29.11.                Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs visiem interesentiem                                                                portālā lichess.org Nolikums 
                  29.11.    17:00 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5") 


Decembris

05.12.                Rīgas Šaha skolas interneta treniņturnīri

           iesācējiem, IV, III, II un I vai stiprākām sporta klasēm portālā lichess.org 

  Nolikums(iesācēji); Nolikums(IV. sp. kl.); Nolikums(III sp. kl.); Nolikums(II sp. kl.)Nolikums(I+ sp. kl.)
                 
05.12.    17:00 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5") 

06.12.                Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs visiem interesentiem                                                                portālā lichess.org Nolikums 
                  06.12.    17:00 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5") 

 

12.12.                Rīgas Šaha skolas interneta treniņturnīri

           iesācējiem, IV, III, II un I vai stiprākām sporta klasēm portālā lichess.org 

  Nolikums(iesācēji); Nolikums(IV. sp. kl.); Nolikums(III sp. kl.); Nolikums(II sp. kl.)Nolikums(I+ sp. kl.)
                  
12.12.    17:00 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5") 

 

13.12.                Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs visiem interesentiem                                                                portālā lichess.org Nolikums 
                  13.12.    17:00 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5") 

19.12.                Rīgas Šaha skolas interneta klasifikācijas  turnīri iesācējiem, IV un III sporta klasēm                                    portālā lichess.org 

                          Nolikums(iesācēji); Nolikums(IV. sp. kl.)Nolikums(III sp. kl.)
                 
19.12.    17:00 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5") 

20.12.                Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs visiem interesentiem                                                                portālā lichess.org Nolikums 
                  20.12.    17:00 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5") 

 

27.12.                Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs visiem interesentiem                                                                portālā lichess.org Nolikums 
                  27.12.    17:00 (8 kārtas, laika kontrole 7'+5") 

                            

 

No 2020. gada 17. oktobra līdz 2021. gada 11. janvārim klātienes šaha turnīri Rīgas Šaha skolā nenotiks, to paredz valdībā pieņemtie grozījumi noteikumos “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, un ārkārtējās situācijas izsludināšana. Iespēju robežās plānotie turnīri tiks pārcelti. 

 

 

Sacensību kalendārs 2020. gadam

2019. gada sacensību kalendāra arhīvs 

2018. gada sacensību kalendāra arhīvs 


Janvāris

 

04.01. – 05.01.  Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm Nolikums Rezultāti

                  04.01.   15:00*   (4 kārtas) 
                  05.01.   11:00     (4 kārtas) 


11.01. – 12.01.  Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm Nolikums Rezultāti
 
                  11.01.   15:00*   (4 kārtas) 
                  12.01.   11:00     (4 kārtas) 


12.01.  Dice chess turnīrs 

                  12.01.  16:00* (6 kārtas pa 2 partijām)  Nolikums Rezultāti


17.01. – 19.01.  Klasifikācijas turnīri 1. un 2. sporta klasēm  

Nolikums 1. sp. kl. Rezultāti 1. sp. kl.    Nolikums 2. sp. kl.  Rezultāti 2. sp. kl.

                  17.01.    17:00*   (2 kārtas) 
                  18.01.    15:00     (2 kārtas) 
                  19.01.    11:00     (3 kārtas)


25.01. – 26.01.  Klasifikācijas turnīrs iesācējiem Nolikums Rezultāti
 
                  25.01.    15:00*   (4 kārtas) 
                  26.01.    11:00     (4 kārtas) 

 

Februāris

01.02. – 02.02.  Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm Nolikums Rezultāti

                  01.02.  
15:00*   (4 kārtas) 
                  02.02.  
11:00     (4 kārtas) 


08.02. – 09.02.  
Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm Nolikums Rezultāti
 
                  08.02.  
15:00*   (4 kārtas) 
                  09.02.  
11:00     (4 kārtas) 


15.02. – 16.02.
48. Cerību kauss – pusfināls Nolikums Rezultāti

                  15.02.  
15:00*   (3 kārtas) 
                  16.02.  
11:00     (4 kārtas) 


21.02. – 23.02. 
Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm Nolikums Rezultāti

                  21.02.   
17:00*   (2 kārtas)
                  22.02.   
15:00     (2 kārtas)
                  23.02.   
11:00     (3 kārtas)



29.02. – 01.03.  
Klasifikācijas turnīrs iesācējiem Nolikums Rezultāti
 
                  29.02.  
15:00*   (4 kārtas) 
                  01.03.  
11:00     (4 kārtas) 

 

Marts

 

06.03. – 08.03.  Klasifikācijas turnīrs 1. sporta klasēm Nolikums Rezultāti 

                  06.03.    17:00*   (2 kārtas)
                  07.03.    15:00     (2 kārtas)
                  08.03.    11:00     (3 kārtas)

 

Septembris

 

12.09. – 13.09.  Klasifikācijas turnīrs iesācējiem  Nolikums Rezultāti 

maksimums 40 dalībnieku, priekšroka Rīgas Šaha skolas audzēkņiem
obligāta iepriekšēja pieteikšanās šajā sarakstā līdz 10. septembrim

                  12.09.    15:00*   (4 kārtas)
                  13.09.    11:00     (4 kārtas)


19.09.                Rīgas Šaha skolas atklātie interneta turnīri iesācējiem, IV, III un II sporta klasēm portālā chess.com, dalībniekiem jābūt Rīgas Šaha skolas chess.com klubu biedriem
                          sīkāka informācija

                  19.09.    12:00     (8 kārtas)



20.09.               Rīgas Šaha skolas atklātais interneta turnīrs (vairāk paredzēts I sporta klasēm un stiprākiem) portālā chess.com, dalībniekiem jābūt Rīgas Šaha skolas chess.com kluba biedriem
                          sīkāka informācija

                  20.09.    12:00     (8 kārtas)

 

26.09. – 27.09.  "Superšahiste 2020"   Nolikums Rezultāti 

maksimums 64 dalībnieču, priekšroka Rīgas Šaha skolas audzēknēm
obligāta iepriekšēja pieteikšanās šajā sarakstā līdz 24. septembrim

                  26.09.    15:00*   (3 kārtas)
                  27.09.    11:00     (4 kārtas)


Oktobris

03.10. – 04.10.  Klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm Nolikums Rezultāti  

maksimums 40 dalībnieku, priekšroka Rīgas Šaha skolas audzēkņiem
obligāta iepriekšēja pieteikšanās šajā sarakstā līdz 2. oktobra rītam 10:00 

                  03.10.    15:00*   (4 kārtas)
                  04.10.    11:00     (4 kārtas)

 

10.10. – 11.10.  48. Cerību kauss – fināla priekšsacīkstes, A grupa Nolikums Rezultāti  
pieteikšanās līdz 2. oktobrim, ieskaitot 

                  10.10.    15:00*   (4 kārtas)
                  11.10.    11:00     (5 kārtas)

 

17.10. – 18.10.  48. Cerību kauss – fināla priekšsacīkstes, B grupa Nolikums Rezultāti  
pieteikšanās līdz 2. oktobrim, ieskaitot

                  17.10.    15:00*   (4 kārtas)
                  18.10.    11:00     (5 kārtas)

 

19.10. – 25.10.  Rīgas 2020. gada jauniešu meistarsacīkstes Nolikums Rezultāti 

                  19.10.    17:00*   (1 kārta)
                  20.10.    17:00     (1 kārta)
                  21.10.    17:00     (1 kārta)
                  22.10.    17:00     (1 kārta)
                  23.10.    17:00     (1 kārta)
                  24.10.    15:00     (1 kārta)
                  25.10.    11:00     (1 kārta)

 

31.10. – 01.11.  48. Cerību kauss – fināls Nolikums Rezultāti  

                  31.10.    15:00*   (3 kārtas)
                  01.11.    11:00     (4 kārtas)

 

Tiesneši: Valdis Troņenkovs – tālr. 29682364, Verners Putka - tālr. 26756223

*Dalībnieku reģistrācija turnīriem sākas 30 minūtes pirms pirmās kārtas        

https://zoom.us/j/5100890247?pwd=ZUxvTzBhbTNCdm1hMGFpQzBKMnYyQT09

Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/5100890247?pwd=ZUxvTzBhbTNCdm1hMGFpQzBKMnYyQT09

Meeting ID: 510 089 0247
Passcode: 869523

https://tornelo.com/chess/orgs/r-gas-aha-skola/events/treninturnirs-16-10-2020/lobby

 

 

Sacensību kalendārs 2020. gadam

2019. gada sacensību kalendāra arhīvs 

2018. gada sacensību kalendāra arhīvs 


Janvāris

 

04.01. – 05.01.  Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm Nolikums Rezultāti

                  04.01.   15:00*   (4 kārtas) 
                  05.01.   11:00     (4 kārtas) 


11.01. – 12.01.  Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm Nolikums Rezultāti
 
                  11.01.   15:00*   (4 kārtas) 
                  12.01.   11:00     (4 kārtas) 


12.01.  Dice chess turnīrs 

                  12.01.  16:00* (6 kārtas pa 2 partijām)  Nolikums Rezultāti


17.01. – 19.01.  Klasifikācijas turnīri 1. un 2. sporta klasēm  

Nolikums 1. sp. kl. Rezultāti 1. sp. kl.    Nolikums 2. sp. kl.  Rezultāti 2. sp. kl.

                  17.01.    17:00*   (2 kārtas) 
                  18.01.    15:00     (2 kārtas) 
                  19.01.    11:00     (3 kārtas)


25.01. – 26.01.  Klasifikācijas turnīrs iesācējiem Nolikums Rezultāti
 
                  25.01.    15:00*   (4 kārtas) 
                  26.01.    11:00     (4 kārtas) 

 

Februāris

01.02. – 02.02.  Klasifikācijas turnīrs 4. sporta klasēm Nolikums Rezultāti

                  01.02.  
15:00*   (4 kārtas) 
                  02.02.  
11:00     (4 kārtas) 


08.02. – 09.02.  
Klasifikācijas turnīrs 3. sporta klasēm Nolikums Rezultāti
 
                  08.02.  
15:00*   (4 kārtas) 
                  09.02.  
11:00     (4 kārtas) 


15.02. – 16.02.
48. Cerību kauss – pusfināls Nolikums Rezultāti

                  15.02.  
15:00*   (3 kārtas) 
                  16.02.  
11:00     (4 kārtas) 


21.02. – 23.02. 
Klasifikācijas turnīrs 2. sporta klasēm Nolikums Rezultāti

                  21.02.   
17:00*   (2 kārtas)
                  22.02.   
15:00     (2 kārtas)
                  23.02.   
11:00     (3 kārtas)



29.02. – 01.03.  
Klasifikācijas turnīrs iesācējiem Nolikums Rezultāti
 
                  29.02.  
15:00*   (4 kārtas) 
                  01.03.  
11:00     (4 kārtas) 

 

Marts

 

06.03. – 08.03.  Klasifikācijas turnīrs 1. sporta klasēm Nolikums Rezultāti 

                  06.03.    17:00*   (2 kārtas)
                  07.03.    15:00     (2 kārtas)
                  08.03.    11:00     (3 kārtas)

 

Septembris

 

12.09. – 13.09.  Klasifikācijas turnīrs iesācējiem  Nolikums Rezultāti 

maksimums 40 dalībnieku, priekšroka Rīgas Šaha skolas audzēkņiem
obligāta iepriekšēja pieteikšanās šajā sarakstā līdz 10. septembrim

                  12.09.    15:00*   (4 kārtas)
                  13.09.    11:00     (4 kārtas)


19.09.                Interneta turnīri iesācējiem, IV, III, II sporta klasēm portālā chess.com
dalībniekiem jābūt Rīgas Šaha skolas chess.com klubu biedriem, sīkāka informācija tiks publicēta nedēļu pirms turnīra sākuma

                  19.09.    12:00     (8 kārtas)



20.09.               Interneta turnīrs visiem interesentiem portālā chess.com
dalībniekiem jābūt Rīgas Šaha skolas chess.com klubu biedriem, sīkāka informācija tiks publicēta nedēļu pirms turnīra sākuma

                  20.09.    12:00     (8 kārtas)

 

26.09. – 27.09.  "Superšahiste 2020"   Nolikums Rezultāti 

maksimums 64 dalībnieču, priekšroka Rīgas Šaha skolas audzēknēm
obligāta iepriekšēja pieteikšanās šajā sarakstā līdz 24. septembrim

                  26.09.    15:00*   (3 kārtas)
                  27.09.    11:00     (4 kārtas)


Oktobris

03.10. – 04.10.  Klasifikācijas turnīrs IV sporta klasēm Nolikums Rezultāti  

maksimums 40 dalībnieku, priekšroka Rīgas Šaha skolas audzēkņiem
obligāta iepriekšēja pieteikšanās šajā sarakstā līdz 2. oktobra rītam 10:00

                  03.10.    15:00*   (4 kārtas)
                  04.10.    11:00     (4 kārtas)

 

10.10. – 11.10.  48. Cerību kauss – fināla priekšsacīkstes, A grupa Nolikums Rezultāti   

                  10.10.    15:00*   (4 kārtas)
                  11.10.    11:00     (5 kārtas)

 

17.10. – 18.10.  48. Cerību kauss – fināla priekšsacīkstes, B grupa Nolikums Rezultāti  

                  17.10.    15:00*   (4 kārtas)
                  18.10.    11:00     (5 kārtas)

 

19.10. – 25.10.  Rīgas 2020. gada jauniešu meistarsacīkstes Nolikums Rezultāti 

                  19.10.    17:00*   (1 kārta)
                  20.10.    17:00     (1 kārta)
                  21.10.    17:00     (1 kārta)
                  22.10.    17:00     (1 kārta)
                  23.10.    17:00     (1 kārta)
                  24.10.    15:00     (1 kārta)
                  25.10.    11:00     (1 kārta)

 

31.10. – 01.11.  48. Cerību kauss – fināls Nolikums Rezultāti  

                  31.10.    15:00*   (3 kārtas)
                  01.11.    11:00     (4 kārtas)

 

Tiesneši: Valdis Troņenkovs – tālr. 29682364, Verners Putka - tālr. 26756223

*Dalībnieku reģistrācija turnīriem sākas 30 minūtes pirms pirmās kārtas