2016. gada "Šaha lietus" laureāti

12. un 13. maijā Rīgas Šaha skolā notiks komandu turnīrs jauniešiem, kas dzimuši 2000.-2005. gadā (no 13 līdz 18 gadu vecumam). Komandas pamatsastāvā ir 4 dalībnieki, pie 4. galdiņa ir jāspēlē meitenei, izņēmuma gadījumā meitene var būt jaunāka. Var pieteikt 1 rezervistu zēniem, 1 – meitenēm. Turnīrs tiks izspēlēts 7 kārtās, laika kontrole: 25 minūtes uz partiju katram dalībniekam + 10 sekundes par gājienu. Turnīrā tiks apskaitīts FIDE ātrā šaha reitings.

Tiks apbalvotas labākās trīs komandas, kā arī pirmo trīs vietu ieguvēji pie galdiņiem, iespējamas godalgas oriģinālāko komandu nosaukumu autoriem, kā arī citas veicināšanas balvas.

Turnīra nolikums.

Iepriekšējos pieteikumus pieņem līdz 2018. gada 11. maijam (ieskaitot). Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, kapteinis un komandas sastāvs. Pieteikumi jāiesniedz elektroniski uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.