Pirmās sacensības, kas norisināsies Rīgas Šaha skolā 2018. gadā būs atklātie (parasti piedalās gan tikai puiši) Pasaules un Eiropas čempionāta atlases turnīru pusfināli. Sacensību nolikums

Pusfināli notiks sākot no  12. janvāra, attiecīgi trīs nedēļas nogales pa šādām vecuma grupām:

12.-14.01. Z-16, Z-18

19.-21.01. Z-12, Z-14

26.-28.01. Z-8, Z-10

Kārtu grafiks :

                  Piektdien   17:15*   (2 kārtas)   
                 
Sestdien    11:00     (3 kārtas)   
                  Svētdien    11:00     (2 kārtas)

  

Tiesneši: Edgars Ungurs – tālr. 25935355, Toms Kalniņš - tālr. 29967610


*Dalībnieku reģistrācija turnīriem sākas 30 minūtes pirms pirmās kārtas.

 

Tiem, kas jau nodrošinājuši vietu finālā tajos nav jāpiedalās, attiecīgi:

Kvalificējušies dalībnieki 2018. gada Latvijas jauniešu čempionāta finālam

U-18

1) Klāvs Stabulnieks (labāko trijnieks 2016. un 2017. gada finālos)

2) Arsens Bataševs (labāko trijnieks 2016. un 2017. gada finālos)

3) Fedor Polyakov (labāko trijnieks 2016. un 2017. gada finālos)

4) Pjotrs Koļasa (2017. gada Rīgas jauniešu meistarsacīkstes)

5) Simons Sinauridze (2017. gada Rīgas Šaha skolas čempionāts)

6) Oleksandr Bryker (2017. gada Baltic Open)

U-16

1) Iļja Semjonovs (labāko trijnieks 2016. un 2017. gada finālos)

2) Aleksandrs Jazdanovs  (labāko trijnieks 2016. un 2017. gada finālos)

3) Maksims Golubovskis (2017. gada Rīgas jauniešu meistarsacīkstes)

4) Ņikita Solomka (2017. gada Rīgas Šaha skolas čempionāts)

5) Ņikita Kuzņecovs (2017. gada Baltic Open)

U-14

1) Daniils Horobrijs (labāko trijnieks 2016. un 2017. gada finālos)

2) Artjoms Burenkovs (labāko trijnieks 2016. un 2017. gada finālos)

3) Artjoms Vissarionovs (2017. gada Rīgas jauniešu meistarsacīkstes)

4) Atis Frīdenšteins-Brīdiņš (2017. gada Rīgas Šaha skolas čempionāts)

5) Jevgenijs Filipovs (2017. gada Baltic Open)

U-12

1. Kristaps Zass (labāko trijnieks 2016. un 2017. gada finālos)

2. Ivans Mjatežs (2017. Baltic Open un 2017. gada Rīgas Šaha skolas čempionāts)

3. Emīls Tabors (2017. gada Rīgas jauniešu meistarsacīkstes)

U-10

1. Georgijs Germanovs  (labāko trijnieks 2016. un 2017. gada finālos)

2. Miķelis Vingris (labāko trijnieks 2016. un 2017. gada finālos)