Populārajā bezmaksas https://lichess.org/ šaha portālā sestdien, 11. aprīlī pulksten 12:00 tiks rīkots RŠS šaha turnīrs pēc tādiem pašiem noteikumiem, kā 4. aprīlī jau notikušais turnīrs. Apdomas laiks 6 minūtes uz visu partiju plus 4 sekundes par katru izdarīto gājienu. Turnīra ilgums 2 stundas. Turnīrs galvenokārt paredzēts II, I sporta klašu un stiprākiem audzēkņiem, tajā piedalīsies arī treneri. Ja kāds vēlas piedalīties, bet ir zemāka sporta klase, to arī drīkst darīt, bet rēķinieties, ka pretinieki būs stipri! 

Turnīra interneta saite: https://lichess.org/tournament/dizmxc6Q

Parole: 64 (jāuzspiež uz pievienoties un jāievada parole) 

Lai varētu piedalīties turnīrā, nepieciešams iepriekš reģistrēties un izveidot lietotājvārdu (daudzi jau to gan jau ir izdarījuši un vēlreiz tas nav jādara).

https://lichess.org/signup

Lai patīkams un interesants turnīrs visiem dalībniekiem!Paldies visiem dalībniekiem par lielo atsaucību iepriekšējā turnīrā, kurā piedalījās vairāk kā 100 dalībnieku un par uzvarētāju kļuva spēlētājs ar lietotājvārdu red_computer, kurš izcīnīja 35 punktus Lichess turnīru punktu skaitīšanas sistēmā un nospēlētajās 11 partijās guva 9 uzvaras pēc kārtas, pēdējās 2 partijas cīnoties neizšķirti. Otro vietu ar 30 punktiem dalīja trīs spēlētāji, kurus Lichess sarindoja šādā secībā apelsinsJurmala2020 un Andrejs32 (izskatās, ka tas spēlētājs, kurš pirmais iegūst noteiktu punktu skaitu atrodas augstākā vietā nekā citi spēlētāji ar tādu pašu punktu daudzumu, tikai vēlāk iegūtu).