Rīgas Šaha skolā 8. un 9. februārī notika klasifikācijas turnīrs III sporta klasēm, kurā piedalījās 29 dalībnieki un par uzvarētāju kļuva Grairs Ambarcumjans. 

Turnīra rezultāti 

Šajā turnīrā tika izspēlētas 8 kārtas un labāko rezultātu parādīja Grairs Ambarcumjans, kurš ieguva 7 punktus. Interesanti, ka tikai nedēļu iepriekš viņš piedalījās klasifikācijas turnīrā IV sporta klasēm, kurā ieguva 2. vietu. Ar 6 punktiem 2.-4. vietu dalīja trīs spēlētāji, kurus papildrādītāji sarindoja šādā secībā: Kārlis Gustavs Golubovs, Denis Rūbežnīks un Aleksandrs Jesiļevskis. Visi iepriekš minētie spēlētāji izpildīja II sporta klasi šahā. 

Labākā meitene turnīrā bija Alise Čakstiņa, kura ieguva 5 punktus. Otro vietu ieņēma Undīne Skreitule, bet trešā bija Anna Popova, abas ar 4 punktiem. 

Aicinām II sporta klašu īpašniekus uz klasifikācijas turnīru Rīgas Šaha skolā no 21. līdz 23. februārim!