No 23. līdz 25. novembrim Rīgā, Pērnavas ielā 10 notiks Rīgas Šaha skolas atklātais čempionāts.

23. novembrī dalībnieku reģistrācija no plkst. 16:30, izloze un 1. kārta 17:00. Čempionātā var piedalīties zēni un jaunieši ar vismaz pirmo sporta klasi, meitenes un jaunietes - vismaz ar otro sporta klasi. Vecākā grupa 2001. -2006. dz.g., jaunākā grupa -2007. dz.g. un jaunāki. Turnīrs tiks izspēlēts pēc  Šveices sistēmas, 7 kārtās. Laika kontrole 45 minūtes uz partiju + 15 sekundes par katru izdarīto gājienu.

Pieteikšanās līdz 22. novembrim, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu, sporta klasi un FIDE ID numuru, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sīkāka informācija nolikumā

Turnīra rezultāti